ساعاتی پیش برخی کانال‎های تلگرامی خبر مرگ محمودرضا خاوری را در فضای مجازی منتشر کردند.

آیا محمودرضا خاوری به قتل رسیده است؟-ایرناک آیا محمودرضا خاوری به قتل رسیده است؟-ایرناک ساعاتی پیش در شبکه‌های اجتماعی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه محمودرضا خاوری در کانادا به قتل رسیده است. اما تا کنون هیچ خبرگزاری‌ رسمی این خبر را تأیید نکرده است. برخی حتی دلایل قتل خاوری را  مشکلات شخصی برخی از بستگان و شرکای تجاری‌اش با او دانسته‌اند.

آیا محمودرضا خاوری به قتل رسیده است؟-ایرناک آیا محمودرضا خاوری به قتل رسیده است؟-ایرناک  گفتنی است؛ محاکمه غیابی محمودرضا خاوری، مدیر عامل پیشین بانک ملی، به اتهام اختلاس 3 هزار میلیارد تومان از خزانه کشور از مدتی پیش در دادگستری تهران در حال بررسی است. خاوری، مدیر 65 ساله‌ بانک ملی، با تحصیلات فوق لیسانس در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، پس از اختلاس سه هزار میلیاردی، توانست با استفاده از پاسپورت کانادایی خود در سال 1390 به بهانه بیماری و شرکت در یک جلسه کاری در انگلستان، از کشور ، خارج شود؛ خروجی که بازگشتی نداشت.

آیا محمودرضا خاوری به قتل رسیده است؟-ایرناک آیا محمودرضا خاوری به قتل رسیده است؟-ایرناک ایران  چندی پیش از اینترپل ( پلیس بین المللی ) درخواست تحویل خاوری به کشور را داشت اما تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده است.

شایعه مرگ خاوری در فضای مجازی پیچید


تاریخ : 96/09/18

آیا محمودرضا خاوری به قتل رسیده است؟-ایرناک آیا محمودرضا خاوری به قتل رسیده است؟-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 48 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی