مرد ۴۱ ساله‌ای که به دلیل یک اشتباه قضایی در آمریکا در پرونده ۲ فقره قتل، ۲۳ سال را در زندان گذرانده بود، روز جمعه آزاد شد.

اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک مردی که به علت یک اشتباه قضایی در آمریکا، ۲۳ سال را پشت میله‌های زندان گذرانده بود، جمعه آزاد شد.

اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک این مرد ۴۱ سال به نام «لامونت مک‌اینتایر» اهل کانزاس بابت دو قتلی که در سال ۱۹۹۴ اتفاق افتاده بود، مجرم شناخته شده بود.

اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک او که در آن زمان ۱۷ سال بیشتر نداشت به گذراندن مجازات دو حبس ابد بر مبنای شهادت کسانی که بعدا شهادت خود را پس گرفتند، محکوم شد.

اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک دفتر دادستانی وقت هیچ مدرکی که ارتباط لامونت مک‌اینتایر را با این دو قتل نشان دهد، ارائه نکرده بود.

اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک در حالی که این پرونده از سوی یک قاضی در حال بررسی دوباره بود، دادستان منطقه ویاندوت جمعه اعلام کرد اطلاعات جدیدی وجود دارد که در مورد دست داشتن مک اینتیر در این قتل‌ها تردید بیشتری ایجاد می‌کند.

اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک مارک دوپری در بیانیه‌ای اعلام کرد: «با توجه به اطلاعاتی که به دفتر من رسیده است، من توجه دادگاه را به وجود یک بی‌عدالتی آشکار جلب می‌کنم.»

اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک به نوشته واشنگتن پست، بازرسان بدوی حکم تفتیش نداشتند و هیچ مدرکی هم دال بر ارتباط لامونت مک‌اینتیر با قربانیان پیدا نکردند.

اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد !-ایرناک یک سازمان غیردولتی (Midwest Innocence Project) که به آزادی این فرد کمک کرده است، اعلام کرد تحقیقات با عجله و سطحی بوده است.

(1 رای)
بازدید : 170 بار
اشتباه قضایی پس از 23 سال حبس فاش شد ! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی