یک زن عراقی از سختی‌های که به خاطر جنایات تروریست‌های داعش بر او و خانواده اش گذشته سخن گفت.

اظهارات تکان دهنده زن عراقی درباره یادگاری داعش در زیر خانه اش

فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک چند ماه از ریشه‌کن شدن تروریستها در موصل می‌گذرد اما رازی وحشتناک در این میان باقی مانده  است که شاید خیلی ها از آن بی‌خبر باشند.

فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک به نقل از "اسپوتنیک عربی" زنی 60 ساله اهل موصل از روزهای وحشتناکی که در دوران حکومت داعش بر موصل پشت سر گذاشته صحبت و راز سر به مُهری را افشا کرد که شنیدن آن برای هر زن یا مادری سخت است.

فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک به گفته این زن، عزیزان او توسط تروریست ها به قتل رسیدند و او به ناچار با دستان خودش آنها را در خانه دفن کرد زیرا با آن اوضاع خطرناک انتقال اجسادشان به آرامگاه غیرممکن بود.

فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک این زن نخست همسر و سپس پسر 36 ساله اش بشار  را که از امنای مسجد بود از دست داد. علت مرگ بشار این بود که تروریست ها قصد داشتند او را به عضویت گروهشان در بیاورند و چون با مخالفتش مواجه شدند، او را اعدام کردند.

فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک عروس این زن یعنی همسر بشار ، با بمب های داعش مجروح و برای همیشه زمین‌گیر ماند در حالی که باید از کودکان یتیمش نگهداری می کرد.

فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک پس از دفن همسر و فرزند نوبت به صالح پسر دیگر زن عراقی  رسید که با زندگی وداع کند. اکنون زیر فرش این خانه مملو از استخوان هایی است که متعلق به عزیزان راوی جنایات داعش در موصل است.

فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک در نهایت زن سالخورده اهل موصل گفت: تنها من نبودم که مجبور شدم با دستان خود عزیزانم در خانه دفن کنم، این قصه دردناکی است که بسیاری از اهالی موصل با آن آشنا هستند و از نزدیک لمسش کرده‎اند.

فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک


فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک فاش شدن اقدامات یک زن از ترس داعش! + فیلم-ایرناک sputniknews

(0 رای)
بازدید : 94 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی