فیلترینگ موقت تلگرام و برخی محدودیت‌هایی که به درخواست برخی نهادها در طی دو هفته گذشته اعمال شده بود، به دستور رئیس‌جمهور به‌طور کامل برداشته شد.

تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک به گزارش ایسنا، اینستاگرام نیز شنبه گذشته با نظر رئیس‌جمهور رفع فیلتر شده بود.

تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک حوالی ساعت ۲۱:۳۰ شنبه شب (۲۳ دی) برخی کاربران اعلام کرده‌اند که دسترسی آن‌ها به «پیام‌رسان تلگرام» از طریق اینترنت خانگی و بدون استفاده از فیلترشکن، ممکن شده است.

تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک برخی کاربران نیز خبر دادند که دسترسی آن‌ها به «تلگرام» از طریق اینترنت سیمکارت نیز بدون استفاده از فیلترشکن امکان‌پذیر شده و دقایقی بعد از اعلام اولیه نیز مشترکان سیمکارت‌های مختلف نیز از برقراری این دسترسی خبر دادند.

تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک همچنین نسخه دسکتاپِ این پیام‌رسان نیز در دسترس قرار گرفته است.

تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک تلگرام رفع فیلتر شد-ایرناک مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در پاسخ به پیگیری‌ها، از طریق تلگرام به خبرنگاران اعلام کرد: خبر رفع فیلتر تلگرام صحیح است.


تاریخ : 96/10/23
(0 رای)
بازدید : 78 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی