خانم جنیفر پاملا مارتینز زن 27 ساله ای با زایمان نوزادهای دوقلویی که در قلب و کبد بهم چسبیده هستند، خبر ساز شد.

تولد نوزادهای دوقلو بهم چسبیده

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک در میان اخبار جالب و عجیب روز دنیا تصویری از نوزادان دوقلوی بهم چسبیده نظرهمه را به خود جلب کرد ، نوزادانی که حیای تی ترین ارگان های داخلی بدنشان مشترک است و جداسازی آنها زا یکدیگر دغدغه ای پیچیده برای تیم جراحی ، جزئیات و تصاویر این خبر را در ادامه بخش خبری ایرناک مشاهده خواهید کرد.

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک "جنیفر پاملا مارتینز" 27 ساله از اهالی هندوراس می باشد که در این روزها خبر ساز شد.این خانم دو نوزاد دو قلو را باردار بود و پس از زایمان از موضوعی که انتظارش را نداشت شوکه شد.

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک خبری که باعث متعجب ساختن وی شد ،این بود که نوزادان به یکدیگر چسبیده اند و البته با این تفاوت که این دو نوزاد تنها یک قلب و یک کبد دارند. این دو نوزاد با دستگاههای مربوطه در حال نفس کشیدن هستند چرا که خون آنها اکسیژن کافی را ندارد و لازم بذکر است که دوقلوها از طریق سینه به یکدیگر چسبیده اند.

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک با این وجود پزشک آنها این گونه بیان کرد که اگر این مادر و پدر بخواهند که این دوقلوهای بهم چسبیده از یکدیگر جدا شوند،تنها یکی از آنها جان سالم به در می برد.همچنین پدر و مادر دوقلوها در مراقبت از دوقلوهای بهم چسبیده خود اعتراف کردند و گفتند که می توانند از آنها مراقبت نمایند.

نوزاد دوقلو

تولد دوقلوهای بهم چسبیده با قلب مشترک

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک جنسیت این دو نوازد ،مونث می باشد و به گفته یکی از پرستاران ؛مادر بعد از زایمان از اینکه صاحب دوقلو شده ، بسیار خوشحال بود و اما بعد از آنکه متوجه بهم چسبیده بودن نوزادها شد ،کاملا حالش دگرگون گردید.

دوقلوهای با قلب و کبد بهم چسبیده

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک خانم مارتینز و دوقلوهایش در بیمارستان "Escuela "بستری هستند که در پایتخت هندوراس واقع است. بطور کلی بهم چسبیده بودن دوقلوها حدودا یک در 200000 است و نشان دهنده نادر بودن این اتفاق می باشد و حدودا 35 درصد آنها بیش از یک روز زنده مانده اند.

جدا نشدن دوقلوها از یکدیگر

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک آقای "Miguel Osorio" سخنگوی بیمارستان، این گونه گفت:"جداکردن نوزادها امکان پذیر نیست چرا که جراحی می تواند جان یکی از آنها را نجات دهد و ما این کار را انجام نخواهیم داد".

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک با این وجود این خانم مارتینز نا امید نشده و ایمان دارد که در آینده با پیشرفت تکنولوژی حتما راه حلی برای نوزادانش ایجاد خواهد شد و به همین دلیل گفت که می تواند از دوقلوهایش تا زمان ایجاد یک راه حل برای جدا شدن دوقلوها،مراقبت و نگهداری نماید.

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک  

تولد نوزادهای دوقلو

تولد دوقلوهای بسیار عجیب و غریب


تاریخ : 97/03/28

دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر-ایرناک namnak

(1 رای)
بازدید : 42 بار
دوقلوهای بهم چسبیده با قلب و کبد مشترک! + تصاویر - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی