رهبر معظم انقلاب برای بازدید از مناطق زلزله‌زده غرب کشور به کرمانشاه سفر کردند.

حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک در پی زلزله چند روز پیش در کرمانشاه بسیاری از مقامات و مسئولین و نیز مردم عادی برای امدادرسانی به زلزله زدگان در این استان حضور یافتند.

حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک تعدادی از مردم نیز با ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی همدردی خود را با این مردم حادثه دیده ابراز کردند. 

حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک رهبر انقلاب نیز بامداد امروز به طور سرزده به اتفاق هیئت همراه به منظور بازدید از وضعیت  مردم زلزله زده به این استان سفر کردند.

حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک حضور سرزده رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله زده + عکس-ایرناک

تاریخ : 96/08/29
(1 رای)
بازدید : 88 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی