دادستان عمومی و انقلاب استان البرز در خصوص ادعای ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس توضیحاتی ارائه کرد.

ماجرای ریختن گازوئیل در جاده چالوس

ریختن گازوئیل در جاده چالوس صحت دارد؟ در ایرناک ریختن گازوئیل در جاده چالوس صحت دارد؟ در ایرناک دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه برای صحت ادعایی در خصوص ریختن گازوئیل در جاده چالوس تیمی تشکیل شد،گفت : پس از بررسی ها معلوم شد ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس صحت ندارد.

حاجی رضا شاکرمی در مورد موضوع ریختن گازوئیل در محور کرج - چالوس اظهار داشت:یکی از معاونان خود را به همراه افرادی از اداره راه و شهرسازی و پلیس راه جهت بررسی به محور کرج چالوس اعزام کرده ام.

وی با بیان اینکه ریختن گازوئیل در محور کرج چالوس صحت ندارد،افزود:سال 86 یک مورد اتفاق افتاده که با آن برخورد شده است و خود من هم برای بررسی موضوع به این جاده رفته ام.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه ممکن است نوع آسفالت ایراد داشته باشد،بیان کرد:در خصوص مواد نفتی و گازوئیل ریزی اصلا این موضوع صحت ندارد.

شاکرمی در پاسخ به سوالی در مورد طرح موضوع زمین خواری در بزرگراه شمالی کرج گفت:زمین خواری اصلا وجود ندارد و یکسری از اراضی بزرگراه جزو اراضی ملی است که مطابق قانون به شهرداری واگذار شده است.

وی افزود:مابقی اراضی اشخاص هم تملک شده و این تملکات توسط دادسرا انجام شده است و در اختیار شهرداری کرج گذاشته شده است و یکسری پول این اراضی پرداخت و یکسری هم پرداخت نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز با بیان اینکه برخی از افراد توافقاتی با شهرداری انجام داده اند که پول آن پرداخت نشده است،تصریح کرد:این موضوع فرایندی دارد که باید طی شود ولی موضوع زمین خواری در بزرگراه شمالی کذب محض است.


تاریخ : 97/04/04

tasnim

بازدید : 1,935 بار
ریختن گازوئیل در جاده چالوس صحت دارد؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی