معاون اول دادستان کل کشور از فیلترینگ اینستاگرام خبر داد و گفت: فیلترینگ شبکه اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار دارد.

فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار دادستان کل کشور

زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک معاون اول دادستان کل کشور در خصوص فیلتر شدن اینستاگرام گفت:فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفته است.

زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک حجت الاسلام محمد مصدق در خصوص فعالیت برخی از افراد تحت عنوان سلبریتی در فضای مجازی و جمع آوری پول به بهانه کمک به افراد بی بضاعت که منجر به کلاهبرداری های متعددی شده است:اظهار کرد:دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کرده است.

زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک وی با بیان اینکه تعدادی از این افراد شناسایی شده اند، گفت:در برخی استان ها پرونده هایی در حال رسیدگی است و دادستانی کل وظیفه خود می داند با کسانی که از احساسات پاک مردم سوء استفاده می کنند و اخیراً هم در تلویزیون یک موردی بوده است، برخورد کند.

فیلتر اینستاگرام

فیلتر شدن اینستاگرام

زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک معاون اول دادستان کل کشور تصریح کرد:در همین راستا فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته و آقای خرم آبادی در معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور به صورت جدی پیگیر این موضوع شده و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک مصدق با بیان اینکه این گونه اقدامات باعث بی اعتمادی به نهادهای متولی امر کمک رسانی به مردم شده است، گفت:ما باید با عملکرد خودمان دست این افراد را قطع و اعتماد را به جامعه بازگردانیم.


تاریخ : 97/04/13

زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک زمزمه های فیلترینگ اینستاگرام-ایرناک fars

(0 رای)
بازدید : 24 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی