عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی راهکارهای ساماندهی بازار خودرو را بیان کرد.

راهکارهای ساماندهی بازار خودرو

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:سلامت و ارتقاء کیفی صنعت خودروسازی کشور در گرو اجرای نظام مدیریت بهره وری در دو بخش دولتی و خصوصی و شرکت های خودروساز و قطعه ساز است.راهکارهای جدید برای ساماندهی بازار خودرو در ایرناک راهکارهای جدید برای ساماندهی بازار خودرو در ایرناک

محمدرضا منصوری درباره راه های خروج صنعت خودروسازی کشور از نابسامانی گفت:به نظر بنده با نظام مدیریت بهره وری می توان به این هدف مهم رسید.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد:با کاهش قیمت هزینه تمام شده تولید، فروش سرمایه های مازاد شرکت های خودروساز، بازپرداخت مطالبات قطعه سازان و بدهکاری های بانکی، تعطیلی پروژه غیراقتصادی خودروسازان در سایر کشورها، برخورد قاطع با مفاسد قدرت و ثروت در داخل و خارج شرکت های خودروسازی و پیش فروش خودرو به قیمت قطعی می توان بخش اعظم این راه را رفت.

نماینده ساوه در مجلس تاکید کرد:در صورت توجه به این راهکار ها می توان صنعت خودروسازی کشور را هم در سلامت و هم در توانمندی و کیفیت ارتقاء داد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 14 آذر 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,044 بار
راهکارهای جدید برای ساماندهی بازار خودرو
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی