عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی راهکارهای ساماندهی بازار خودرو را بیان کرد.

راهکارهای ساماندهی بازار خودرو

راهکارهای جدید برای ساماندهی بازار خودرو در ایرناک راهکارهای جدید برای ساماندهی بازار خودرو در ایرناک یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:سلامت و ارتقاء کیفی صنعت خودروسازی کشور در گرو اجرای نظام مدیریت بهره وری در دو بخش دولتی و خصوصی و شرکت های خودروساز و قطعه ساز است.

محمدرضا منصوری درباره راه های خروج صنعت خودروسازی کشور از نابسامانی گفت:به نظر بنده با نظام مدیریت بهره وری می توان به این هدف مهم رسید.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد:با کاهش قیمت هزینه تمام شده تولید، فروش سرمایه های مازاد شرکت های خودروساز، بازپرداخت مطالبات قطعه سازان و بدهکاری های بانکی، تعطیلی پروژه غیراقتصادی خودروسازان در سایر کشورها، برخورد قاطع با مفاسد قدرت و ثروت در داخل و خارج شرکت های خودروسازی و پیش فروش خودرو به قیمت قطعی می توان بخش اعظم این راه را رفت.

نماینده ساوه در مجلس تاکید کرد:در صورت توجه به این راهکار ها می توان صنعت خودروسازی کشور را هم در سلامت و هم در توانمندی و کیفیت ارتقاء داد.

  • تاریخ: چهارشنبه, 14 آذر 1397
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 637 بار
راهکارهای جدید برای ساماندهی بازار خودرو
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی