سرمایه گذاری یک و ۲ دهم میلیارد یورویی الستوم فرانسه در واگن پارس اراک

صنعت قدیمی شهر اراک جان تازه می گیرد-ایرناک صنعت قدیمی شهر اراک جان تازه می گیرد-ایرناک ونینسنت دورت مدیرعامل شرکت آلستوم در استانداری مرکزی گفت: این قرارداد همکاری مابین ایدرو، شرکت ترنس روس و آلستوم فرانسه برای تولید واگن های مسافربری، مترو، بوژی و قطعات آنها در کارخانه واگن پارس اراک منعقد می شود.

صنعت قدیمی شهر اراک جان تازه می گیرد-ایرناک صنعت قدیمی شهر اراک جان تازه می گیرد-ایرناک با توجه به ظرفیت های منحصر به فرد کارخانه واگن پارس اراک در خاورمیانه این کارخانه برای تولید واگن های مسافربری، مترو و قطعات آنها انتخاب شده است.

صنعت قدیمی شهر اراک جان تازه می گیرد-ایرناک صنعت قدیمی شهر اراک جان تازه می گیرد-ایرناک در این قرارداد ضمن تولید واگن های مورد نیاز کشور و انتقال تکنولوژی به داخل کشور بحث صادرات واگن و قطعات ان به خارج نیز دیده شده است.

صنعت قدیمی شهر اراک جان تازه می گیرد-ایرناک صنعت قدیمی شهر اراک جان تازه می گیرد-ایرناک عقد این قرارداد علاوه بر آموزش کارکنان و تجهیز کارخانه واگن پارس اراک به تکنولوژی های روز دنیا اشتغال زایی و درآمد اقتصادی برای استان و این شهرستان را به همراه دارد.

منبع:ایرنا

(1 رای)
بازدید : 175 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی