علیرضا قدمی اظهار کرد:در حال حاضر در ارتفاعات محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر شاهد بارش برف و در محورهای پایین دست شاهد بارش باران هستیم.

جزئیات مسدود شدن جاده کندوان

رئیس پلیس راه مازندران گفت:بارش شدید برف محور کندوان را تا اطلاع ثانونی مسدود کرد.مسدود شدن جاده کندوان به دلیل بارش برف در ایرناک مسدود شدن جاده کندوان به دلیل بارش برف در ایرناک

علیرضا قدمی اظهار کرد:در حال حاضر در ارتفاعات محورهای هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر شاهد بارش برف و در محورهای پایین دست شاهد بارش باران هستیم.

وی با اشاره به اینکه به دلیل بارش شدید برف و کولاک محور کندوان تا اطلاع ثانوی مسدود شد و تردد از محورهای سوادکوه و هراز به عنوان محورهای جایگزین برقرار است، افزود:تردد در سایر محورهای استان برقرار است ولی رانندگان برای تردد از محورهای کوهستانی باید خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ تجهیز کنند.

رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر اینکه رانندگان از سفرهای غیرضروری به ویژه از گردنه های برف گیر استان پرهیز کنند، خاطرنشان کرد:همچنین در صورت ضرورت حتما وضعیت راه ها را قبل از تردد استعلام کنند.

این مسؤول بیان کرد:باتوجه به بارش برف در محورهای کوهستانی احتمال سقوط بهمن و ریزش سنگ به ویژه در محورهای کوهستانی مازندران وجود دارد که لازم است رانندگان به توصیه ها و هشدارها توجه کنند.

قدمی در پایان با اعلام اینکه باتوجه به شرایط جوی مهم ترین موضوع توجه به هشدارها و توصیه ها است تا شاهد برو مشکلی نباشیم، گفت:مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره 21824434 و 21824420 با پیش شماره 011 به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی درباره وضعیت راه های استان است.

  • تاریخ: یکشنبه, 14 بهمن 1397
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,187 بار
مسدود شدن جاده کندوان به دلیل بارش برف
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...
کاربران آنلاین : 3,660