در پی سفر وزیر دفاع آمریکا به اندونزی سربازان ارتش این کشور یک مانور عجیب نظامی مقابل او انجام دادند.

اقدامات عجیب سربازان ارتش اندونزی / از نوشیدن خون مار تا راه رفتن روی زغال داغ

نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک به دنبال سفر جیمز ماتیس وزیر دفاع آمریکا به اندونزی ، سربازان ارتش این کشور طی یک مانور نظامی دست به اقدامات عجیب و غریبی زدند.

نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک از جمله کارهایی که در این مانور انجام شد، کندن دم مار با دندان توسط سربازان و نوشیدن خون این خزندگان بود، همچنین آنها با پاهای برهنه روی زغال‌های داغ راه رفتند و بلوک‌های آجر را با سر خود شکستند.

نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک برای اینکه جیمز ماتیس از سفر خود لذت ببرد، مقامات این کشور تمام تلاش خود را به کار گرفتند، این در حالی بود که در سال 2017 با وجود دعوت رسمی آمریکا از گتوت نورمانتیو فرمانده ارتش اندونزی به واشنگتن، آنها مانع از ورود او به خاک این کشور شدند.

نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک وقتی ژنرال نورماتیو بابت این اتفاق از مقامات آمریکایی توضیح خواست آنها با ربط دادن این موضوع به یک خطای اداری اقدام خود را توجیه کردند.

نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک


نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک نوشیدن خون مار در مانور نظامی اندونزی! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 121 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی