یکی از محققان فعال در زمینه اشیا پرنده ناشناس با استناد به ویدئویی عجیب می گوید فرازمینی ها به راحتی وارد جو زمین شده و خارج می شوند.

ورود شی عجیب به جو زمین + فیلم در ایرناک ورود شی عجیب به جو زمین + فیلم در ایرناک نظریه پردازان تئوری توطئه با استناد به ویدئویی که به تازگی از جو زمین  و توسط ایستگاه  بین المللی فضایی تهیه شده است ادعای عجیبی را مطرح کرده اند. تیلور که یکی از محققان فعال در زمینه موجورات فضایی و بشقاب پرنده ها است می گوید فضانوردان بسیاری از واقعیت ها را از مردم عادی پنهان می کنند. در این ویدئو که توسط فضانوردی با نام "پائولو نسپولی" تهیه شده است مشاهده می شود یک شی پرنده ناشناس درخشان وارد جو زمین می شود.

 در حالی که برخی کارشناسان آن را تنها یک شهاب سنگ می دانند  که با سرعت وحشتناک 85 کیلومتر بر ساعت وارد جو زمین شده است اما برخی نظر دیگری دارند. تیلور محقق معروف در زمینه فرازمینی ها گفت این یک شی پرنده ناشناس و مجهز به  تکنولوژی فوق العاده بود که وارد جو زمین شد. وی افزود بسیاری از مردم عادی نمی دانند این ویدئو در واقع  یک تایم لپس است. این شی پرنده درخشان کاملا مشخص است که از فضا وارد جو زمین شد و سرعت آن بسیار کمتر از 85 کیلومتر بر ساعت بود.

 گفتنی است؛ بنا به ادعای این محقق، ناسا و  دولت آمریکا تلاش می کند تا بسیاری از واقعیت ها  را از مردم جهان  پنهان کند.

yjc

بازدید : 219 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی