ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما علاقمندان دنیای اینترنت و وب را با حقایقی جالب و شنیدنی در مورد اینترنت آشنا سازیم. همراه ما باشید.

یکی از پرکاربردترین شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس و ویدئو اینستاگرام است. اما بعد از هک شدن صفحه اینستاگرام چه کنیم؟

ریپورت اینستاگرام چیست؟ و نشانه ها و دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام و و نحوه رفع آن را در ایرناک بخوانید.

مارک زوکربرگ به تازگی تأیید کرده است که شبکه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام و پیام رسان واتس اپ به زودی ادغام خواهند شد.

در این بخش از سرگرمی ایرناک و ترین های جهان به سراغ مصرف کنندگان اینترنت میرویم تا ببینیم کدام کشور جهان صاحب بالاترین آمار در این زمینه است.

ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک شما را با مرورگرهایی مفید و جالب البته جایگزین کروم و فایرفایکس آشنا سازیم تا هر چه بهتر بتوانید در صفحات مجازی جستجو نمایید. همراه ما باشید.

تیم تکنولوژی ایرناک قصد دارد شما را با نحوه ثبت ساخت ایمیل و حساب کاربری در یاهو آشنا سازد تا بتوانید تمام ایمیل های روزمره خود را بدون هر دردسری ارسال و دریافت کنید. همراه ما باشید.

ویژگی جالبی که گوگل در نسخه اخیر گوگل ترنسلیت ایجاد نمود، ترجمه گفتاری این برنامه بود که توانست با استقابل فراوانی روبرو شود. از این رو استفاده از این قابلیت بسیار آسان است که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.

صفحه1 از14