پزشکان باغ‌وحشی در تایلند در اقدامی جالب، دندان پوسیده یک فیل عظیم‌الجثه را از دهانش خارج کردند.

جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک دندان درد یکی از فیل‌های تحت مراقبت باغ‌وحش سالاپرا در غرب تایلند، سوژه‌ای جالب برای رسانه‌های محلی شد.

جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک بی‌میلی و لوچای 33 ساله‌ به غذاهای همیشگی، نگهبان و مسئولان باغ‎وحش را به فکر راه چاره‌ برای درمان این معضل انداخت. لوچا یکی از گونه‌های در حال انقراض میان فیل‌هاست و سلامتی او برای مسئولان باغ‌وحش بسیار مهم و سرنوشت‌ساز بود.

جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک پس از چند روز بررسی متخصصان باغ‌وحش، در نهایت دکتر دندان پزشک مجموعه در کمال تعجب متوجه خرابی یک از دندان‌های آسیا حیوان شد، خرابی که اشتها و میل غذاخوردن در حیوان را کور کرده بود.

جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک در نهایت عمل جراحی دندان خراب و بخیه لثه، به دلیل ارتباط قوی فیل با نگهبانش، در کمال آرامش و تمرکز انجام شد و دندان خراب پس از چند دقیقه از دهان فیل جوان خارج شد.

جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک چگونه دندان خراب یک فیل کشیده شد+ فیلم و تصاویر

چگونه دندان خراب یک فیل کشیده شد+ فیلم و تصاویر

چگونه دندان خراب یک فیل کشیده شد+ فیلم و تصاویر

چگونه دندان خراب یک فیل کشیده شد+ فیلم و تصاویر

چگونه دندان خراب یک فیل کشیده شد+ فیلم و تصاویر


جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک جراحی جالب داخل دهان یک فیل! + تصاویر-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 130 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی