یک تیم پزشکی، گردن بریده زن ۵۰ ساله‌ای را که در یکقدمی مرگ قرار داشت ترمیم کرده و زندگی دوباره‌ای به او بخشیدند.

تیم پزشکی بیمارستان «شفا» تاکستان، گردن بریده زن 50 ساله‌ای را که در یک قدمی مرگ قرار داشت ترمیم کرده و زندگی دوباره‌ای به او بخشیدند.

سید وحید سید طبایی، یکی از جراحان این بیمارستان گفت: هفته گذشته زن جوانی به دنبال اصابت جسم تیز به ناحیه گردن با پارگی تمام طول گردن و قطر حنجره و خونریزی شدید عروق گردنی، توسط اورژانس 115 به بیمارستان آورده شده که با حضور پزشک مقیم اورژانس و اقدامات به موقع وی و همچنین برقراری راه هوایی توسط کادر درمانی بخش اورژانس، بعد از انتقال سریع بیمار در مدت کمتر از 10 دقیقه به اتاق عمل، توسط تیم جراحی؛ عروق خونریزی دهنده کنترل شده و راه هوایی و تغذیه ای بیمار و شکستگی حنجره اش ترمیم شد.

وی افزود: در هنگام جراحی، هفت واحد فراورده خونی به بیمار تزریق و بعد از اتمام جراحی، بیمار در وضعیت مناسب به بخش آی سی یو منتقل شد و تحت نظر است.


تاریخ : 96/12/06

پزشکان گردن بریده زنی در تاکستان را ترمیم کردند در ایرناک پزشکان گردن بریده زنی در تاکستان را ترمیم کردند در ایرناک fars

بازدید : 155 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی