این مرد 48 ساله آمریکایی ساکن ایالت لاس وگاس از پایین تنه ای بسیار وحشتناکی برخوردار است.

رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک  قسمت دستگاه تناسلی آقای وسلی وارن به شدت رشد نموده به گونه ای که در طی دو سال وزن دستگاه تناسلی او به 60 کیلو گرم رسیده است.

رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک  پزشکان دانشگاه اروین کالیفرنیا در سال 2011 پس از 13 ساعت عمل جراحی طاقت فرسا توانستند این کیسه عظیم را از بدن او جدا نمایند. یکی از پزشکان و متخصصان بخش دستگاه ادرار دانشگاه آقای گلمن می گوید عمل سختی بود ولی به هر صورت با موفقیت انجام شد.آقای وارن مبتلا به بیماری لیمفیدما بود.

رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک آقای وارن که از بیماری آسم و فشار خون نیز رنج می برد می گوید قبل از عمل جراحی بسیار وحشت داشتم .می ترسیدم در طول عمل جراحی فوت نمایم ولی به هر شکل بود به خودم قبولاندم که باید زیر تیغ جراحی بروم وگرنه جانم را از دست خواهم داد.

رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک وی پس از عمل جراحی به مدت دو هفته تحت مراقبتهای ویژه بود و اکنون نیز پس از گذشت چند سال در خانه ای در نزدیکی بیمارستان کالیفرنیا تحت مراقبت زندگی می نماید.او بیان می دارد که من نمی دانم تا کی باید ساکن اینجا باشم.

رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک قیافه وحشتناک او قبل از عمل به شخصیت کمدی در شهر تبدیل شده بود تا جایی که یکی از کمپانی های فیلم سازی به نام فایر کرکر با او قرارداد بست تا فیلم مستندی از او تهیه نماید.اکنون آقای وارن مانند سایر افراد جامعه به زندگی عادی ود در کالیفرنیا ادامه میدهد.

رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک

رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک

رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد !-ایرناک برگرفته از ایران ناز

(3 رای)
بازدید : 453 بار
رشد وحشتناک دستگاه تناسلی یک مرد ! - 3.7 out of 5 based on 3 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی