عوض نکردن طولانی مدت نوار بهداشتی باعث ایجاد بوی بد و تولید باکتری می شود و همچنین باعث بروز عفونت و به خطر افتادن سلامتی شما می شود

در طول عادت ماهیانه ،چند بار باید پد و نوار بهداشتی ام را تعویض کنم؟

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک هر زن، باید در طول عادت ماهیانه اش بهترین پد های بهداشتی را متناسب با نیاز خود انتخاب کند و هر 4 ساعت آن را تعویض کند ، مراقبت کردن از مناطق شخصی بدنتان بسیار مهم است, به خصوص زمانی که بدن شما شروع به تغییر میکند.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک بنابراین, اگر این تغییرات را دارید و یا اخیرا اولین عادت ماهیانه خود را داشته اید،خواندن این بخش از ایرناک را حتما با دقت بیشتری ادامه دهید.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک واقعا مهم است که بدانید چگونه از بدنتان به خصوص مناطق شخصی خود مراقبت کنید ؛ در این مرحله از زندگی,شما باید متناسب با نیازهایتان بهترین پد را انتخاب کنید همچنین بسیار مهم است که بدانید,در طول عادت ماهیانه خود چقدر باید آنها را تعویض کنید.

تعویض نوار بهداشتی

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در عادات ماهیانه

عادت ماهیانه شما چقدر طول میکشد؟

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک مدت زمان عادت ماهیانه، برای هر زن متفاوت است ؛ درحالی که برخی از آنها 2 یا 3 روز طول میکشد و برخی دیگر از زنها ،دوره طولانی تری دارند که بیشتر از8 روز طول میکشد.درست مانند مدت زمان عادت ماهیانه ،مقدار خون ریزی و جریان خون در هر زن متفاوت است. براورده شده است که هر زن حدود 40 میلی لیتر خون از دست میدهد.

انواع مختلف پد یا همان نوار بهداشتی مناسب برای دوران عادت ماهیانه:

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک پدهای مختلف و متفاوتی وجود دارد که به طور خاص متناسب با نیاز هر زن طراحی شده است:

  • نوار و پد های بال دار و بدون آن.
  • نوار بهداشتی های شبانه.
  • پدهایی برای استفاده روزانه، با جریان خون معمولی.
  • پد های پنبه ای و مصنوعی. _برای زنان با پوست های حساس.
  • همچنین نوار بهداشتی و پد های معطر و غیر معطر نیز وجود دارد.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک در طول روز های آخر عادت ماهیانه خود, میتوانید از شلوار جین استفاده کنید در آن زمان خون ریزی بسیار کم است و قابل مشاهده نیست,بنابراین لباس زیر شما با خون خیس نمیشود.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک شما باید با توجه به میزان جریان خونتان ،پد بهداشتیان را انتخاب کنید که این اتفاق برایتان نیفتد و شما به پد بهداشتی اضافه نیاز نخواهید داشت.

در طول عادت ماهیانه ، چند بار باید نوار بهداشتی ام را تعویض کنم؟

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک مهم نیست که جریان خون شما منظم ,متوسط و یا زیاد است. شما باید پد بهداشتیان را هر 4 ساعت یک بار تعویض کنید.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک شما باید به یاد داشته باشید,اگرچه نوار و پد بهداشتی شما خشک و تمیز به نظر برسد ،اما خون در پدشما جاری شده است و با توجه به طراحی پد بهداشتی شما ،خون در آن لخته میشود.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک وقتی این اتفاق میفتد ,میکروارگانیسم ها میتوانند باعث عفونت شوند و بسیاری از خطرات سلامتی را بوجود آورند ؛ اگر جریان و گردش خون شمازیاد باشد,حداقل هر دو ساعت یک بار باید پدهای خود را عوض کنید .

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک به این ترتیب ،شما از این اتفاق جلوگیری خواهید کرد و همیشه خشک میمانید.

انواع نوار بهداشتی

خطر عفونت و آسیب با عوض نکردن نوار بهداشتی

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک شما همچنین ،باید آگاه باشید که تجمع خون در پد شما با بو همراه است واین طبیعی است بااین حال, شما برای اینکه مطمئن شوید این بو غیرقابل تحمل و متعفن نیست، باید آن را کنترل کنید.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک این نوع بوها نشان میدهد که، رشد میکروارگانیسم ها و باکتری ها سریع است ؛ این میکروارگانیسم ها و باکتری ها ،سبب پخش شدن سریع حرارت و رطوبت در پد میشوند.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک بهداشت در طول عادت ماهیانه شما اهمیتی ندارد، اگر جریان شما منظم,متعادل یا زیاد باشد ؛ توصیه میشودهرزمان قبل از اینکه پد بهداشتی خود را عوض کنید، ناحیه را کامل شستشو دهید,قبل از قرار دادن پد جدید ناحیه را کاملا خشک کنید.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک شما باید پس از استفاده از نوار بهداشتی خود، آن را تعویض کنید و در بسته بندی های پد جدید تا کنید و قرار دهید,به هیچ وجه پد های خود را در توالت قرار ندهید, زیرا آنها تجزیه نمیشوند و میتوانند لوله کشی را خراب کنند.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک همچنین، نوار به محیط زیست آسیب می رساند به همین دلیل است که، باید آنها را درقوطی و سطل های زباله بازیافت کنید همیشه به یاد داشته باشید که، مراقبت از بدن به خصوص منطقه خصوصی شما واقعا مهم است.

زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک زمان عوض کردن نوار و پد بهداشتی در دوران پریودی + تصاویر-ایرناک اگرشما ازهر تغییراتی آگاه باشید، مخصوصا تغییراتی که به عادت ماهیانه ی شما مربوط میشود، بلافاصله به دیدن یک متخصص بروید تامتوجه شوید که آیا آنها طبیعی هستند یا نه.

زمان عوض کردن نوار بهداشتی

در طول روز عادات ماهیانه هر 4 ساعت یکبار اقدام به تعویض نوار بهداشتی کنید

(0 رای)
بازدید : 66 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی