ویدیویی جالب را مشاهده می کنید که به طور قطع شما را وادار می کند اگر سیگاری هستید به ترک آن فکر کنید.

تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک کاربری به نام کریس نوتاب برای به تصویر کشیدن آثار مخرب سیگار بر روی ریه ها و گلو اقدام به شبیه سازی یک مدل کرده  است که به شما نشان خواهد داد مصرف یک بسته سیگار چه بلایی بر سر افراد سیگاری می آورد.

تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک هدف کریس نوتاب از ساخت این این ویدیو تشویق افراد سیگاری به ترک آن است تا خود را از مرگ تدریجی نجات دهند.

تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک در این مدل از یک محفظه شیشه ای توپ پنبه، پمپ مکش و یک بسته سیگار استفاده شده است و شما نشان می‌دهد 20 نخ سیگار چگونه ریه و گلوی شما را نابود خواهد کرد.

تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک در هر نخ سیگار، سموم فراوانی وجود دارد که هر کدام به نقطه ای از بدن فرد سیگاری آسیب می رساند. ممکن است سیگاری ها به سرعت متوجه تغییر و تحولات منفی که در بدنشان رخ می دهد نشوند اما به طور قطع در دراز مدت شاهد آثار مرگبار آن خواهند بود.

تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم-ایرناک

 منبع : yjc / سیگار چه تاثیری روی بدن دارد؟ / فیلمی که با تماشای آن بدون تردید سیگار را ترک خواهید کرد!

(1 رای)
بازدید : 289 بار
تاثیر 20 نخ سیگار بر ریه ! + فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی