مرد اماراتی که با خواسته غیرمعقول پدرزنش در محضرخانه مواجه شده بود با طلاق زنش سریع ترین طلاق در جهان را به نام خود ثبت کرد.

ازدواجی که تنها ۱۵ دقیقه دوام آورد

سریعترین طلاق جهان ثبت شد + تصاویر در ایرناک سریعترین طلاق جهان ثبت شد + تصاویر در ایرناک داماد اماراتی با طلاق زن خود در حالی که تنها 15 دقیقه از ازدواجش می‌گذشت سریع‌ترین طلاق جهان را به نام خود ثبت کرد. ظاهرا داماد با پدر عروس توافق کرده بود در صورت ازدواج دخترش با او مبلغ 20000 یورو به او بپردازد. در حالی که داماد در داخل محضرخانه اقدام به پرداخت نیمی از این پول کرده بود از پدرعروس خواست باقیمانده را پس از جشن عروسی بپردازد.

سریع ترین طلاق در جهان ! + عکس

اما اصرار پدر عروس برای پرداخت کامل پول موجب طلاق دخترش شد. داماد که از اصرار و کم طاقتی پدر عروس در مقابل حضار و مهمانان در داخل محضرخانه بسیارعصبانی شده بود تصمیم گرفت تا زنش را فورا طلاق دهد.

بنا به نقل از یکی از رسانه‌های عرب زبان خلیج فارس، پدر عروس در حضور مهمانان به داماد گفته بود کافی است پنج قدم تا ماشینش که در بیرون محضرخانه پارک شده است بردارد و بقیه پول را با او تسویه کند. این جمله پدر عروس و اصرار و کم طاقتی او موجب عصبانیت داماد و در نتیجه طلاق همسرش شد.

سریع ترین طلاق در جهان ! + عکس

بازدید : 2,540 بار
سریعترین طلاق جهان ثبت شد + تصاویر
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی