گاهی باید مثل ملکه ها رفتار کرد ! باید به دیگران فهماند در وجود هر زنی غیر از یک موجود فداکار همیشه قانع ، ملکه ای زندگی میکند که گاه باید عصای سلطنتش را بالا بیاورد و محکم بر زمین بکوبد.

برای خودتان بهترین و خنکترین نوشابه ها را باز کنید!!! در ایرناک برای خودتان بهترین و خنکترین نوشابه ها را باز کنید!!! در ایرناک اگر دیگران را عادت بدهی که همیشه آب میوه مانده ته دستگاه آبمیوه گیری سهم تو باشد یا کتلت زیادی برشته شده، یا بدمزه ترین آب نبات مانده در ظرف شکلات یا هر چیزی که دیگران دوستش ندارند...

به مرور این میشود سلیقه ات ، میشود سهمت! هیچ کس هم نمیگوید آه چه موجود فداکاری!!

بد نیست گاهی برای خودت بهترین و خنکترین نوشابه ها را باز کنی! چرا سهم تو نرمترین بالش نباشد یا بهترین یادگاری از سفر، یا سرگل غذا یا حتی ساعتی از برنامه دلخواه تلویزیونی؟

گاهی باید مثل ملکه ها رفتار کرد ! باید به دیگران فهماند در وجود هر زنی غیر از یک موجود فداکار همیشه قانع ، ملکه ای زندگی میکند که گاه باید عصای سلطنتش را بالا بیاورد و محکم بر زمین بکوبد تا دیگران یادشان بیاید قرار نیست همیشه سهم تو از پست ترین چیزها باشد.

یادت باشد :

تو ملکه زندگی ات هستی

منبع:جستجوگر ایرناک

بازدید : 168 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی