بر اساس یک پژوهش ملی، اطلاعاتی درباره میزان شادی مردم ایران و شادترین استان‌ها به دست آمده است.

شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک یک تحقیق کشوری برای ارزیابی میزان شادی مردم ایران توسط روسای واحدهای استانی جهاد دانشگاهی و معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی با همکاری مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران و به سرپرستی دکتر علی منتظری انجام شده است.

شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک در این پژوهش 27 هزار و 813 نفر در حدود سنی 18 تا 65 سال در سطح کشور از نظر "میزان شادکامی" مورد بررسی قرار گرفته اند که اکثر آن‌ها در گروه سنی 18-25 سال بودند.

شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک در این تحقیق از هر استان كشور دست كم ۸۰۰ نفر مورد بررسی قرار گرفته‌اند؛ بر اساس آن سطح شادكامی با پرسش «آیا فردی با نشاط و شاداب هستید؟» در پنج سطح «بسیار زیاد»،‌ «زیاد»، «نه زیاد، نه كم»،‌ «كم» و «بسیار كم» مورد بررسی قرار گرفت.

شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک در این پژوهش ملی، استان های زنجان، گلستان، بوشهر، هرمزگان و کردستان شادترین و استان های یزد،کرمانشاه و خراسان رضوی، غمگین ترین استان های ایران هستند.

شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها هستند؟-ایرناک در ادامه یک اینفوگرافیک از این پژوهش مشاهده می‌کنید.

شادترین مردم ایران در کدام استان‌ها زندگی می‌کنند +اینفوگرافیک

(0 رای)
بازدید : 105 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی