اگر فکر می کنید اعصاب بسیار قوی دارید، تماشای یک ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم که ممکن است نظرتان را نسبت خود تغییر دهد.

با تماشای این ویدئو اعصاب خود را محک بزنید!

برخی ها واقعا آرامش در وجودشان موج می زند و برخی دیگر به اشتباه دچار این تصور شده اند در حالی که اعصاب بسیار ضعیفی دارند.چگونه اعصاب خود را محک بزنیم + ویدئو در ایرناک چگونه اعصاب خود را محک بزنیم + ویدئو در ایرناک

همیشه در اطراف ما چیزهایی هستند که یک حس ناخوشایند در وجودمان بوجود می آورند ، چیزهایی بسیار ساده مانند افتادن قاشق در کاسه سوپ، نامنظم بریده شدن یک تکه کاغذ یا ایجاد یک برش نامتقارن در کیک، در ناخودآگاه برخی انسان ها یک میل قوی به نظم و تقارن وجود دارد که اتفاقات پیش پا افتاده ای مثل مواردی که ذکر شد، می تواند آرامش این افراد را بر هم بزند.

در ادامه قصد داریم ویدئویی را برای شما به نمایش بگذاریم که فرصت خوبی برای محک زدن اعصابتان را فراهم می کند.

شاید پس از دیدن این فیلم در نظر خود نسبت به میزان آرامشتان، قوی بودن اعصاب و نداشتن وسواس هاس فکری و روحی تجدید نظر کنید یا بالعکس با اطمینان بیشتری سر موضع خود بایستید.

بد نیست بدانید که دیوید بکهام نیز جزو افرادی است که شدیدا روی تقارن و نظم همه چیز تاکید دارد تاجایی که این موضوع برای وی تبدیل به یک وسواس فکری ده است.

این ستاره دنیای فوتبال بر این باور است که هیچ چیز نباید نامتقارن باشد .

بازدید : 2,815 بار
چگونه اعصاب خود را محک بزنیم + ویدئو
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی