در یک ویدئوی وحشتناک، یک مرد جوان هندوستانی به بهانه یادنگرفتن الفبا توسط یک سگ، سیلی های شدید و محکم را بر صورت این حیوان فرود می آورد.

رفتار وحشیانه یک مرد با سگ به دلیل یادنگرفتن الفبا! + فیلم در ایرناک رفتار وحشیانه یک مرد با سگ به دلیل یادنگرفتن الفبا! + فیلم در ایرناک ویدئویی که به تازگی منتشر شده است بدرفتاری و آزار و اذیت یک سگ  را توسط یک جوان هندوستانی نشان می دهد. مرد جوان این  حیوان بیچاره را بدلیل آنکه قادر به یادگیری و حفظ حروف الفبای هندی نیست، شدیدا مورد تنبیه قرار می دهد.

 در این ویدئو دیده می شود که وی 11 سیلی محکم به صورت این سگ می زند. در حالی که در یک لحظه سگ از شدت درد اقدام به حمله می کند اما باز از تصمیم خود منصرف می شود. هنوز انگیزه این مرد دیوانه برای  اقدام عجیبش در  یاد دادن حروف الفبای هندی به حیوان زبان بسته مشخص نیست.

این ویدئو به سرعت در شبکه های اجتماعی کشور هندوستان منتشر گردید و موجب خشم و انزجار میلیون ها نفر شد. بسیاری از کاربران در کامنت های خود خواستار مجازات شدید این مرد هندوستانی شدند.

 

بازدید : 308 بار
(0 رای)

نظرات کاربران  

+1
سگارو پیش بیماران روانی که نباید برد.
1397-06-15 20:05
پاسخ دادن

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی