در ادامه با معرفی سه روش ساده و خانگی برای درمان آبسه و کاهش درد دندان با شما در ایرناک خواهیم بود.

درمان آبسه و درد دندان با سه روش ساده :

درمان آبسه دندان با نشاسته در ایرناک درمان آبسه دندان با نشاسته در ایرناک روش اول : در گذشته  آرد نخود چی را کمی تفت میداند و پس از آنکه حرارت آن قابل تحمل میشد  به مدت جند دقیقه روی پیله دندان قرار میدادند و این کار را چند بار تکرار میکردند تا پیله باز میشد و عفونت آن را با ماساژ به طرف  بیرون و یا میک زدن تخلیه میکردند .

روش دوم : دو قاشق چایخوری  نشاسته  را درون یک استکان آب ولرم مخلوط میکنید سپس مقدار یک قاشق چایخوری شکر به آن اضافه نموده پس از هم زدن مواد آن را روی محل درد و آبسه قرار دهید ، بعد از چند ثانیه درد و التهاب آن کاملا" آرام میشود واگر آن  مواد را ده دقیقه روی محل آبسه قرار دهید خواهید دید عفونت خود به خود از مجراهای محل عفونت خارج شده و با مواد مخلوط میگردد . با دفع آن  وتکرار همین کار تمام عفونت از لثه تخلیه میشود .

روش سوم : در این روش از پوست خشک شده انار که دارای پی میباشد استفاده میگردد که به مدت 15 تا 20 دقیقه آن را روی محل عفونت قرار میدهند تا عفونت خارج گردد .

بازدید : 271 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی