در ادامه با روشهای سریع و خانگی درمان سریع دندان درد با شما در ایرناک خواهیم بود

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک لیدوکائین همیشه بهترین مسکن برای آرام کردن درد دندان نیست، گاهی درمان های طبیعی و سنتی بهتر از هر داروی شیمیایی، درد دندان شما را آرام می کنند.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک هیچ دردی را نمی توانید با آن قیاس کنید؛ وقتی می گیرد، تمرکز، آرامش و حواس تان را فلج می کند و رمق انجام هیچ کاری را برای تان باقی نمی گذارد. دندان درد؛ همان دردی که بعید است بارها و بارها گریبان شما را نگرفته باشد و یک روز آرام را برای تان سیاه نکرده باشد.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک اگر برای آرام کردن دردهای گاه و بی گاه دندان، همیشه انواع مسکن ها و اسپری های بی حس کننده را در کابینت آشپزخانه نگه می دارید، این مطلب را بخوانید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک ما برای آرام کردن درد شما، نسخه های طبیعی، ارزان و بی ضررتری را در اختیار داریم. پس به این نسخه ها اعتماد کنید و همه داروهای پرضرری که به خاطر ترس از دندان درد در خانه نگه داشته اید را دور بریزید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک  

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک داروی شماره یک

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک روغن میخک

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک میخک، یک داروی گیاهی برای تسکین دندان درد است. در این گیاه، یک مسکن طبیعی وجود دارد که البته در صورت استفاده درست، به آرام شدن درد شما کمک می کند.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک اگر بافت لثه یا زبان تان حساس باشد، ریختن روغن روی منطقه درد می تواند حال تان را بدتر کند، پس برای گرفتن نتیجه دلخواه تان از این روش کمک بگیرید:

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک دو قطره از روغن میخک را روی یک پنبه بریزید و آن را تا زمان فروکش کردن درد، پشت دندان تان قرار دهید. اما می توانید سراغ راه طبیعی تری هم بروید. کافی است یک دانه میخک را آنقدر بجوید که روغنش بیرون بیاید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک میخک را می توانید به مدت نیم ساعت یا تا زمانی که دردتان آرام بگیرد، در دهان خود نگه دارید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک  

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک داروی شماره دو

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک سس زنجبیل و فلفل

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک زنجبیل و فلفل هر دو داروهای ضد درد هستند. شما می توانید هر کدام از این دو ادویه را به طور جداگانه مورد استفاده قرار دهید، چراکه هر دوی این مسکن ها، پیام تسکین درد را به مغز می فرستند. اما برای گرفتن نتیجه بهتر، می توانید مخلوطی از این دو ادویه را تهیه کنید. از روش زیر کمک بگیرید:

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک میزان مساوی از این دو ادویه را با آب مخلوط کنید و یک سس بسازید. توپ کوچکی از پنبه درست کنید و به میزان کافی به سس مورد نظر آغشته اش کنید. بعد هم آن را درست روی دندان تان (جایی که لثه و زبان شما به آن برخورد نکند) بگذارید و تا زمان فروکش کردن درد یا حداقل تازمانی که طاقتش را دارید، پنبه را از دهان تان خارج نکنید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک  

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک داروی شماره سه

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک محلول آب نمک

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک نمک یک ضدعفونی کننده قوی است؛ پس اگر درد دندان شما به خاطر عفونت ایجاد شده باشد، استفاده از نمک می تواند زودتر از هر راه دیگری شما را آرام کند. آب نمک دور دندان را ضدعفونی می کند و مایع هایی که باعث التهاب می شوند را خارج می کند. از این روش درمانی می توانید هر زمان که به آن نیاز پیدا کردید، به روش زیر استفاده کنید:

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک یک قاشق چای خوری نمک را در یک فنجان آب جوش حل کنید تا داروی فوق العاده ای بسازید. این محلول التهاب را کم کرده و بقایای آلودگی را از دهان شما پاک می کند. 30 ثانیه آن را در دهان تان بچرخانید و بعد بیرون بریزید. اگر هم حوصله درست کردن آب نمک را ندارید، یک سرم نمکی از داروخانه بخرید و تا چند روز از محلولی که در سرم وجود دارد غرغره کنید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک  

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک داروی شماره چهار

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک دم کرده نعناع

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک دمنوش نعناع هم عطر خوبی دارد و هم می تواند به عنوان یک بی حس کننده خوب مورد استفاده قرار بگیرد. البته تنها دمنوش نعناع نیست که درد شما را آرام می کند، بلکه چای سیاه هم خاصیت ضد التهاب دارد و با کم کردن تورم می تواند به کاهش درد هم کمک کند. برای گرفتن نتیجه بهتر از این دو نوشیدنی، به شیوه زیر عمل کنید:

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک یک قاشق چای خوری نعنا خشک را در یک فنجان آب جوش بریزید و برای دم کشیدنش 20 دقیقه صبر کنید. وقتی که دمنوش تان خنک شد، آن را در دهانتان بچرخانید و بعد بیرون بریزید. اگر هم نعناع در دسترس ندارید و می خواهید از چای سیاه استفاده کنید، یک تی بگ را خیس کنید و روی ناحیه دردناک بگذارید و یا اینکه چای سیاه گسی را درست کنید و پس از خنک شدن، آن را چند بار در دهان تان غرغره کنید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک  

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک داروی شماره پنج

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک آب اکسیژنه

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک اگر درد دندان شما با بدمزگی دهان و حتی تب همراه بود، بهترین راه برای کم کردن مشکل، استفاده از آب اکسیژنه است. اما مثل تمام روش های طبیعی، این هم یک روش موقتی است و تنها تا روز ویزیت پزشک شما را آرام نگه می دارد و عفونت دندان تان را کمتر می کند. اگر چاره ای جز تسکین خانگی درد ندارید، از این روش کمک بگیرید:

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک برای کشتن باکتری ها و کم کردن ناراحتی تان، کمی آب اکسیژنه 3 درصد را قرقره کنید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک از این محلول تنها برای شستشو استفاده کنید و پس از چرخاندن آن در دهان تان، محلول را بیرون بریزید. بعد هم چند بار دهان تان را با آب خالی شست وشو دهید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک  

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک داروی شماره شش

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک یخ

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک فرقی نمی کند درد دندان شما را کلافه کند یا پا درد عذاب تان دهد؛ یخ همیشه مسکن موقتی خوبی برای انواع درد ها بوده است. اگر می خواهید تا رسیدن به مطب دندانپزشکی سرپا بمانید، از این روش کمک بگیرید:

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک چند قالب یخ را در یک کیسه پلاستیکی بریزید، پارچه نازکی را روی کیسه بپیچید و برای بی حس شدن دندان تان، 15 دقیقه آن را روی قسمتی از صورت خود که دندان دردناک در محدوده آن قرار دارد، بگذارید. قدیمی ها می گفتند اگر دست تان را با یخ ماساژ دهید، درد دندان تان آرام می شود. آنها ادعا می کردند وقتی یخ را بین انگشت سبابه و شست می گذارید، اعصاب انگشت شما پیغام سرما را به مغزتان می فرستند و پیغام آرام شدن درد هم به دندان شما می رسد.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک  

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک داروی شماره هفت

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک صمغ مر

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک شیره درخت مرمکی یا همان صمغ مر می تواند دندان درد شما را آرام کند، پس اگر تا امروز نامش را نشنیده بودید، همین حالا برای تهیه کردنش به عطاری محله تان بروید. این صمغ التهاب دهان تان را کم کرده و به از بین رفتن باکتری ها کمک می کند. اگر یک عطاری کاردرست می شناسید که این صمغ در آن پیدا می شود، پس از تهیه کردن، آن را به این شیوه مصرف کنید:

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک یک قاشق چای خوری از پودر مر را در دو فنجان آب به مدت 30 دقیقه بجوشانید و اجازه دهید محلول تان خنک شود. بعد هم برای هر بار استفاده، یک قاشق چای خوری از این دارو را در یک فنجان آب بریزید و 5 تا 6 بار در روز غرغره این محلول را ادامه دهید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک  

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک داروی شماره هشت

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک سیر

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک خوردن سیر تنها سیستم ایمنی بدن تان را تقویت نمی کند. این داروی طبیعی علاوه بر اینکه نمی گذارد هر نوع بیماری سراغ تان بیاید و بیهوده درد بکشید، مسکن خوبی برای درد دندان هم به حساب می آید. برای گرفتن بهترین نتیجه از سیر درمانی، به این توصیه عمل کنید:

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک یک حبه سیر را روی دندان تان بگذارید و آن را بجوید. درد شما چند دقیقه بعد از جویدن سیر آرام می شود. پس اگر نتیجه را فورا مشاهده نکردید، به جویدن سیر ادامه ندهید.

درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک این گیاه نه تنها درد شما را آرام می کند، بلکه مصرف مداومش دندان تان را محکم تر هم می کند.


درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک درمان دندان درد به روش ساده-ایرناک سیمرغ

(0 رای)
بازدید : 95 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی