افرادی که تمایل به افزایش وزن دارند و می خواهند لاغری خود را درمان کنند پیش از مصرف هر گیاه و داروی طبیعی با متخصص و درمانگر طب سنتی مشورت کنند.

طبیعی ترین توصیه طب سنتی برای چاق شدن2(غیر خوراکی) در ایرناک طبیعی ترین توصیه طب سنتی برای چاق شدن2(غیر خوراکی) در ایرناک این روزها دختران و پسران زیادی را می بینیم که برخلاف افراد چاق که به دنبال کاهش وزن هستند، در جست وجوی راهی می گردند تا یک کیلوگرم به وزن شان افزوده شود و به وزن استاندارد خود نزدیک شوند.

این گروه از مردم به دلایل مختلفی دچار لاغری می شوند که از میان آنها می توان به رژیم بد غذایی،بی اشتهایی عصبی و اختلال های گوارشی اشاره کرد.

برخی داروهای گیاهی در عطاری ها به فروش می رسد که برای درمان لاغری از سوی فروشندگان توصیه می شود.

متاسفانه تجویز بسیاری از این داروهای گیاهی بدون لحاظ کردن علل واقعی لاغری در افراد، صورت می گیرد.

در حقیقت این گروه به همه افراد لاغر با طبع و مزاج مختلف یک داروی گیاهی را تجویز می کنند.

به همین دلیل است که برخی مردم از این داروها نتیجه می گیرند و برخی آنها نتیجه نمی گیرند و با مصرف آن دچار اختلال دیگری نیز می شوند.

لازم است افرادی که تمایل به افزایش وزن دارند و می خواهند لاغری خود را درمان کنند پیش از مصرف هر گیاه و داروی طبیعی با متخصص و درمانگر طب سنتی مشورت کنند.

انواع چاق ‌کننده غیرخوراکی:

-پوشیدن لباس کتان

-نوره کشیدن

-حمام رفتن یک روز در میان

-استفاده از عطر و بوی خوش

-استقبال از سرمای آخر زمستان

-دراز کشیدن به پشت بعد از غذا

منبع:جستجوگر ایرناک

بازدید : 2,408 بار
طبیعی ترین توصیه طب سنتی برای چاق شدن2(غیر خوراکی)
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی