بروسلی در کنار دو تن از بهترین تنیس بازان دنیا به رقابت می‌پردازد اما به جای راکت متداول، از یک نانچیکو استفاده می‌کند.

ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک ویدئویی جذاب و حیرت انگیز ببینید از مسابقه تنیس روى ميزی  که در آن بروسلی بوسیله نانچیکو از پس دو استاد تنيس برمی‌آید.

ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک گفتنی است؛ لی‌جن‌فان؛ مشهور به بروس‌لی، استاد هنرهای رزمی چینی، بازیگر فیلم‌های اکشن، فیلسوف، نظریه‌پرداز و بنیانگذار سبک مدرن جیت‌کان دو، متولد 1940 محله چینی‌های سانفرانسیکو در کالیفرنیا بود، 3 ماهه بود که والدینش  او را به هنگ کنگ بردند و تا 18 سالگی در آنجا زندگی کرد. آموزش‌های اولیه این رشته را از پدرش آموخت و سپس از  13 سالگی تحت آموزش تخصصی یک استاد کونگ‌فو کار حرفه‌ای قرار گرفت.

ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک بروسلی برای اولین بار در سال 1964 در مسابقات کاراته شرکت کرد، حرکات نمایشی و قدرت خیره‌کننده او در این مسابقات نامش را بر سر زبان‌ها انداخت.

ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک


ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک ویدئویی دیده نشده از تنیس بازی بروسلی با نانچیکو!-ایرناک yjc

(1 رای)
بازدید : 87 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی