حمید سوریان صفحه اینستاگرامش را به تصویری از خود در کنار "رومن ولاسوف" اختصاص داد.

شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا در ایرناک شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا در ایرناک حمید سوریان، نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان در صفحه اینستاگرامش تصویری از خود در کنار  رومن ولاسوف کشتی گیر سر شناس و نامی روسیه را که دارنده 2 طلای المپیک 2 طلا و 1 نقره جهان است منتشر کرد.

این کشتی گیر خوش اخلاق روس‌ها که جزو معدود کشتی گیران پر طرفدار روسی در ایران است بارها از کشور ایران و حمید سوریان به نیکی یاد کرده و همیشه سوریان را تحسین کرده و از او به عنوان بی همتا یاد کرده است، چندی قبل برای زلزله کرمانشاه هم با زبان فارسی در اینستاگرامش تسلیت گفته بود.

حمید سوریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"به نام حضرت دوست.
به لطف خدا فرصتی دست داد تا در کنار دوستان و قهرمانان نام آور ایرانی و روس باشم.
در کنار مصاحبت و فیض بردن از هم نشینی با دوستان همیشگی ام، مجالی فراهم شد تا با رفیق دوست داشتنی ام "رومن ولاسوفِ" روس، قهرمان بلند آوازه‌ی دنیای کشتی هم گپ و گفتی داشته باشم.
"رومَن" که در دنیای قهرمانی اعجوبه‌ای است صاحب سبک و بی بدیل، بار‌ها ثابت کرده در دنیای پهلوانی و اخلاق هم "ولاسوفی" است برای خودش و اینکه بار‌ها در صفحات اجتماعی به مواردی، چون زلزله کرمانشاه و ... اشاره کرده، نشان از دگردوستی و محبتش است و به همین خاطر بر خود دیدم تا با افتخار از او و سجایای اخلاقی اش یاد کنم.
بی شک و بلا تردید، از بزرگمردی چو او، به نیکی در دفتر تاریخ کشتی یاد خواهد شد."

 عکس یادگاری قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا و المپیک با حمید سوریان

بازدید : 3,057 بار
شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی