حمید سوریان صفحه اینستاگرامش را به تصویری از خود در کنار "رومن ولاسوف" اختصاص داد.

شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا-ایرناک شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا-ایرناک حمید سوریان، نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان در صفحه اینستاگرامش تصویری از خود در کنار  رومن ولاسوف کشتی گیر سر شناس و نامی روسیه را که دارنده 2 طلای المپیک 2 طلا و 1 نقره جهان است منتشر کرد.

شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا-ایرناک شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا-ایرناک این کشتی گیر خوش اخلاق روس‌ها که جزو معدود کشتی گیران پر طرفدار روسی در ایران است بارها از کشور ایران و حمید سوریان به نیکی یاد کرده و همیشه سوریان را تحسین کرده و از او به عنوان بی همتا یاد کرده است، چندی قبل برای زلزله کرمانشاه هم با زبان فارسی در اینستاگرامش تسلیت گفته بود.

شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا-ایرناک شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا-ایرناک حمید سوریان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا-ایرناک شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا-ایرناک "به نام حضرت دوست.
به لطف خدا فرصتی دست داد تا در کنار دوستان و قهرمانان نام آور ایرانی و روس باشم.
در کنار مصاحبت و فیض بردن از هم نشینی با دوستان همیشگی ام، مجالی فراهم شد تا با رفیق دوست داشتنی ام "رومن ولاسوفِ" روس، قهرمان بلند آوازه‌ی دنیای کشتی هم گپ و گفتی داشته باشم.
"رومَن" که در دنیای قهرمانی اعجوبه‌ای است صاحب سبک و بی بدیل، بار‌ها ثابت کرده در دنیای پهلوانی و اخلاق هم "ولاسوفی" است برای خودش و اینکه بار‌ها در صفحات اجتماعی به مواردی، چون زلزله کرمانشاه و ... اشاره کرده، نشان از دگردوستی و محبتش است و به همین خاطر بر خود دیدم تا با افتخار از او و سجایای اخلاقی اش یاد کنم.
بی شک و بلا تردید، از بزرگمردی چو او، به نیکی در دفتر تاریخ کشتی یاد خواهد شد."

 عکس یادگاری قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا و المپیک با حمید سوریان

(1 رای)
بازدید : 112 بار
شب نشینی حمید سوریان با قهرمان بلند آوازه کشتی دنیا - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی