یک کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی تبدیل به جوان‌ترین مربی یوگا در چین شده توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.

کودکی که بیماری اوتیسم حریفش نشد!

کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک کودک 7 ساله ای اوتیسمی که اکنون به یکی از مربیان  یوگا در چین تبدیل شده توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است. "سان چویانگ" 2 ساله بود که پزشکان تشخیص دادند که به بیماری اوتیسم مبتلاست. مادر وی بلافاصله از کار خود استعفا داد و تلاش کرد تا به پسرش کمک کند بر این بیماری فائق شود. مادر سان او را در یک کلاس یوگا ثبت نام کرد و متوجه شد که پسرش استعداد زیادی در یوگا دارد.

کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک سان که اهل شهر " تایژو" چین است سال پیش مدرک مربیگری خود را دریافت نمود و اکنون به عنوان جوان ترین مربی یوگا در چین محسوب می شود. او به بیش از 100 نفر یوگا آموزش می دهد و درآمد ماهیانه اش حدود 100 هزار یوآن چین است.

کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک مادر سان می گوید یوگا باعث شد تا پسرش بر بیماری اوتیسم غلبه کند و بیشتر تمایل به صحبت کردن و فعالیت داشته باشد.

کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک سان نیز در این خصوص می گوید که هنوز چیزهای زیادی درباره یوگا نمی داند و می خواهد با تلاش به یک مربی بزگ یوگا تبدیل شود. آرزوی سان  این است که یک روز به  بزرگترین مربی یوگا در چین تبدیل  شود."

کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک کودک اوتیسمی که در سن 7 سالگی مربی یوگا شد! + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 20 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی