چین و چروک صورت نشانه های افزایش سن و کم توجهی به مراقبت پوست در مقابل نور خورشید است ، برای رفع این مشکل و حفظ جوانی چهره باید به کمک پوست صورت بروید.

با این نسخه دیگر نگران چین و چروک صورت تان نباشید

به ناچار وقتی افراد پا به سن می گذارند بدنشان نشانه هایی را از خود بروز می دهد که یکی از آنها چین و چروک وشلی پوست است که به دلیل کمبود کلاژن والاستیسته پدید می آید، در حقیقت بخشی از آن مربوط به افزایش سن و بخش دیگر مربوط به نور آفتاب است . البته افرادی که مایلند جوانی پوست خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنند می توانند با ماسک های طبیعی روند پیری وشلی پوست را به تاخیر بیاندازند به خصوص با ماسکهای طبیعی که نمونه ای از آن را در این بخش از سلامت پوست و موی ایرناک معرفی می کنیم.ماسک خیار و تخم مرغ ضد چین و چروک صورت در ایرناک ماسک خیار و تخم مرغ ضد چین و چروک صورت در ایرناک

ماسک خیار و سفیده تخم مرغ نسخه بسیار قوی و ضد چین و چروک و پیری پوست

ماسک ضد چین و چروک صورت

ماسک ساده خانگی برای رفع چین و چروک صورت

مواد اولیه:

  • یک عدد خیار متوسط تازه
  • یک عدد سفیده تخم مرغ
  • خیار را شسته و پوست بکنید
  • بعد آن را به دو نیم تقسیم کنید
  • یک نیم ان را تکه تکه و داخل مخلوط کن با سرعت متوسط دقایقی مخلوط کنید تا پوره ی به دست بیاید
  • بعد داخل آب میوه گیری بریزید و با قاشق له کنید تا آنجایی که ممکن است آب خیار را بگیرید
  • حالا سفیده تخم مرغ را خوب با آب خیار مخلوط کنید تا ماسک جوان سازی پوست شما آماده شود.

نحوه مصرف ماسک رفع کننده چین و چروک:

این ترکیب را روی محل مورد نظر 15 دقیقه ماسک کنید وبعدبا آب سرد بشویید برای به دست آوردن نتایج بهتر این ماسک ها دو بار در هفته انجام دهید.

دلیل استفاده از تخم مرغ و خیار در ماسک ضد چین و چروک صورت

تخم مرغ فواید زیادی برای سفتی پوست دارد همچنین خیار بازسازی پوست را بهبود می بخشد به علاوه خیار منبع مناسبی از آنتی اکسیدان ویتامین ث و ک است و از آزاد شدن رادیکال های آزاد که یکی از موارد مهم در پیری و آسیب به پوست است جلوگیری می کند و یکی دیگر از ترکیب های مهم موجود در خیار سیلیکا نام داردکه محرک رشد بافت های محافظ است و از چین و چروک جلوگیری میکند .هر دو مواد توانایی جلوگیری از چین و چروک و شلی پوست را دارند و به جوانسازی و سفتی پوست کمک می کنند.

بازدید : 3,816 بار
"ماسک خیار و تخم مرغ" ضد چین و چروک صورت
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی