یک معمار جوان مدعی است برای زنده ماندن مجبور به نوشیدن 20 لیتر آب در طول روز است.

بیمارانی که برای زنده ماندن مجبور به نوشیدن 20 لیتر آب در روز است + فیلم در ایرناک بیمارانی که برای زنده ماندن مجبور به نوشیدن 20 لیتر آب در روز است + فیلم در ایرناک مارک هوپنهورست معمار جوان مدعی است هر چه آب می نوشد سریعا از طریق ادرار دفع می کند و مجددا نیاز فوری به نوشیدن آب دارد.

روزنامه ایتالیایی "نوتیتسی دلموندو" افرادی که به این وضعیت دچار هستند از نوعی دیابت کاذب رنج می برند که فورا هر مقدار مایعات می نوشند، از طریق مجاری ادراری دفع شده و نیاز مبرم به نوشیدن میزان زیادی مایعات دارند تا آب از دست رفته بدنشان مجددا تامین شود.

مارک 35 ساله درباره وضعیت کنونی خود گفت:من مدام با مرگ دست و پنجه نرم می کنم زیرا بدنم آب را نگه نمی دارد!اگر به هشدارهای بدنم بی توجه باشم سریعا علائم کم آبی از جمله سرگیجه،کلافگی و ترک خوردن لب هایم نمایان می شوند.

او همچنین در ادامه صحبتهایش گفت: "در طول روز دفعات بسیاری مجبورم به سرویس بهداشتی بروم!حتی در شب نیز خواب راحتی ندارم چون مدام فشار مثانه من را از خواب بیدار می کند، خلاصه و مفید بگویم که بیشتر از دو ساعت در کل شبانه روز قادر به خوابیدن نیستم چون روزانه نزدیک به 50 بار مجبورم به دستشویی بروم."


yjc

بازدید : 211 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی