دختری که به خاطر وزن بالایش مدام از سوی همکلاسی خود مورد تحقیر قرار می گرفت، دچار بیماری عصبی شد که وضعیتی اسفناک را برایش رقم زد.

اختلال ترسناکی که دختر سنگین وزن را به اسکلت شبیه کرد

هانا دختری بود که در دوران تحصیل به خاطر اضافه وزن همواره مورد سرزنش و تحقیر همکلاسی‌هایش قرار می‌گرفت تا اینکه فشارهای روانی و استرس‌ها او را دچار بی اشتهایی عصبی کرد.بیماری عجیبی که دختر جوان را آب کرد! + تصاویر در ایرناک بیماری عجیبی که دختر جوان را آب کرد! + تصاویر در ایرناک

این دختر به طرز عجیبی وزن خود را از دست می داد تا اینکه به تدریج بسیار لاغر و نحیف و شبیه به اسکلت شد. به گفته خودش حالا در جوانی شبیه پیرزنی رو به مرگ شده است و چهره اش زنی 60 ساله و بیمار را به تصویر می کشد. وی در طول شبانه روز تنها 100 کالری آن هم از طریق چند تکه سیب و مقدار ناچیزی ماست دریافت می کند. وزن او در حال حاضر به 25 کیلوگرم رسیده است.

وضعیت این دختر به قدری خطرناک شده است که حتی گاهی نبض او قابل حس نیست. هانا از سن 15 سالگی که آغاز این مسیر تلخ برایش رقم خورد نزدیک به 4 بار از شدت ضعف تا یک قدمی مرگ رفت. اکنون هانا 23 سال دارد و با مراقبتهای ویژه موفق شده علائم حیاتی خود را حفظ کند و در وضعیتی نسبتا امیدوار کننده قرار بگیرد.

بیماری عجیبی که دختر سنگین وزن را به اسکلت شبیه کرد+تصاویر///در حال تکمیل

بیماری عجیبی که دختر سنگین وزن را به اسکلت شبیه کرد+تصاویر///در حال تکمیل

بازدید : 7,996 بار
بیماری عجیبی که دختر جوان را آب کرد! + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی