خال مادرزادی صورت یک دختر جوان چینی و در پی آن انجام عمل جراحی موجب شده است تا قیافه وی به شکلی عجیب تبدیل شود.

دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک خال مادرزادی در صورت یک دختر جوان چینی و در پی آن انجام عمل جراحی موجب شده است تا قیافه او به شکلی عجیب تبدیل شود. پزشکان پس از مشاهده گسترش این خال در صورت "ژیائو یان" و احتمال سرطانی بودن آن اقدام به درمان آن کردند.

دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک پزشکان با کاشت چهار بالن در صورت وی و مهیا کردن رشد بافت جدید قصد دارند این خال مادرزادی را از صورت ژیائوی 23 ساله بردارند. این دختر که اهل روستای "لانگجینگ" استان گوایژو چین است از یک خال مادرزادی که از هر 500 هزار نفر، تنها در یک نفر دیده می شود رنج می‌برد.

دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک اما شروع درمان بیماری این دختر و تغییر شکل صورتش موجب شده است تا او مورد تمسخر روستائیان قرار بگیرد. مادر او از روستائیان خواسته است تا به اذیت و آزار و تمسخر دخترش پایان دهند.

دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک گفتنی است؛ خانواده ژیائو برای شروع مرحله نخست درمان بیماری دختر خود توانسته بودند مبلغ 177 یورو جمع آوری کنند.

دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک دختر چینی با صورتی عجیب و غریب! + تصاویر-ایرناک  

شکل عجیب صورت دختر چینی، سوژه رسانه ها شد + تصاویر

شکل عجیب صورت دختر چینی، سوژه رسانه ها شد + تصاویر

 شکل عجیب صورت دختر چینی، سوژه رسانه ها شد + تصاویر

(0 رای)
بازدید : 389 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی