فعالان شبکه های اجتماعی عربی خواستار رسیدگی فوری به وضعیت نانوایی ها در این کشور شدند.

ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک نشر یک فیلم در شبکه های اجتماعی عربستان کاربران را بر آن برانگیخت که حساسیت و واکنش های بسیاری نسبت به وضعیت نانوایی ها در این کشور از خود نشان دهند.

ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک خشم کاربران از این بابت است که این نانوا با سهل انگاری خود سلامت مردم را به بازی گرفته است.

ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک در این فیلم می بینیم که در تنور نانوایی یک موش مرده وجود دارد و شخصی علت وجود آن را در تنور جویا می‌شود و سپس از نانوا می‌خواهد فورا موش را از آنجا خارج کند.

ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک یکی از خبرگزاری های رسمی عربستان نیز اقدام به انتشار این ویدیو کرده اما در این پایگاه خبری اشاره به شهر یا اسم و رسم این نانوایی نشده است هرچند که انتشار چنین فیلمی در این سایت جای تامل دارد.

ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک در ادامه آنچه در این نانوایی رخ داده را مشاهده کنید.

ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک

ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک ماجرای عجیب در یک نانوائی‌ در عربستان! + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 186 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی