پژوهشگران آریزونا به تازگی به نتایج جدیدی در مورد ارتباط میان ابراز احساسات و کاهش کلسترول خون دست یافته اند.

کاهش کلسترول خون با ابراز احساسات

ابراز احساسات برای خیلی از انسانها مشکل بوده و در بیان آن نمی توانند احساسات واقعی خود را نشان دهند.اما اگر بدانند که ابراز احساسات علاوه بر دادن نتیجه روحی به سلامتشان نیز کمک می کنند در این راه ممارست داشته و راههای مختلف را برای ابراز احساسات خود امتحان می کنند.کلسترول خون را با ابراز احساسات کاهش دهید! در ایرناک کلسترول خون را با ابراز احساسات کاهش دهید! در ایرناک

تاثیر مثبت ابراز احساسات

با یک روش بسیار ساده می توان سطح کلسترول خون خود را کنترل کرد. پژوهشگران آریزونا دریافته اند که با بیان عشق و محبتی که نسبت به عزیزان خود داریم،می توانیم سطح کلسترول خون خود را به طور قابل ملاحظه ای کاهش دهیم.

در تحقیقی که این پژوهشگران انجام دادند داوطلبان در سه جلسه بیست دقیقه ای به مدت پنج هفته احساسات خود را درباره عزیزانشان با نوشتن روی کاغذ بیان کردند. در پایان هفته پنجم،میزان کلسترول خون داوطلبان هفت واحد یا به عبارت دیگر بیست درصد کاهش یافت.

به گفته پژوهشگران،بیان احساسات محبت آمیز باعث آزاد شدن هورمونی در بدن انسان می شود که با استرس مقابله می کند. نتیجه این پدیده کاهش کلسترول خون خواهد بود.

بازدید : 1,044 بار
کلسترول خون را با "ابراز احساسات" کاهش دهید!
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی