صفحه رسمی سریال مانکن با انتشار پستی از لوگوی این سریال رونمایی کرد و زمان دقیق توزیع این سریال در نمایش خانگی را اعلام کرد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پادری با بازی هومن برق نورد، امیرحسین رستمی و بهنام تشکر با شما در ایرناک خواهیم بود.

روزبه حصاری بازیگری که با نقش علی در سریال یادآوری شناخته میشد به عنوان بازیگر نقش اصلی جلوی دوربین سریال سلام آقای مدیر رفت و با این سریال مهمان خانه های مردم شد.

اگر فرصت تماشای ویژه برنامه های کودک شو را از دست داده اید توصیه میکنیم تا پایان این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک همراه ما باشید تا شما را با هنرمندانی که مهمان کودک شو شدند آشنا کنیم.

سریال بوی باران و سلام آقای مدیر دو سریال جدید مهسا هاشمی در تلویزیون است .مهسا هاشمی در بوی باران بازیگر نقش نغمه خواهر پیمان و ترانه با بازی مهدی سلوکی و نرگس محمدی است.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال فوق لیسانسه ها ، سریالی به کارگردانی سروش صحت با شما در ایرناک خواهیم بود.

فیلم سینمایی مارموز این ساخته کمال تبریزی با بازی ویشکا آسایش و حامد بهداد از امروز در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

اولین خبرها از سریال قورباغه اردیبهشت ماه امسال منتشر شد و بعد از گذشت حدود دو ماه اولین عکس از دو بازیگر این سریال نمایش خانگی به اشتراک گذاشته شد.

صفحه1 از52
loading...