طی سالهای اخیر تکنولوژی مسواک زدن را نیز دچار تغییر و تحول کرده است و مخترعان عرصه ی محصولات بهداشتی برای بهتر شدن و ساده تر شدن مسواک زدن دندان ها بیکار نبوده اند.

7 ابداع تکنولوژی برای تغییر دادن و بهتر کردن مسواک

فناوری های مختص دندان ممکن است به نظر برسد که در دوران کشیدن دندان و همان مسواک هایی که از گذشته تا کنون از آن استفاده می کنیم ، گیر کرده است ، اما این گونه نیست و برخی تکنولوژی های جدید در این زمینه به وجود آمده اند و در این مقاله از ایرناک می خواهیم شما را با این موارد آشنا سازیم .7 روش تکنولوژی زیر را بررسی کنید که باعث تغییر نحوه مسواک زدن شده اند .ایده های جالب و متفاوت برای تولید مسواک + تصاویر در ایرناک ایده های جالب و متفاوت برای تولید مسواک + تصاویر در ایرناک

ابداعات و روش های جدید تکنولوژی برای تغییر مسواک زدن

Blizzident(بلیزیدنت)

تکنولوژی مسواک

دستگاهی است که در نگاه اول ممکن است کمی وحشتناک به نظر برسد ولی این گونه نیست و یک مسواک ساده است که می توانید دندان هایتان را با آن در 6 ثانیه مسواک بزنید . بلیزدنت 3 بعدی نیاز به اسکن و قالب دندان هایتان دارد که این اسکن توسط تیم لابراتوار انجام شده و به سرور های بلیزیدنت ارسال می شود . هزینه اسکن و آماده سازی این نوع مسواک 99 دلار است .

 

Quip(کویپ)

تکنولوژی مسواک

تکنولوژی مسواک کوئیپ

مسواک کویپ نوعی مسواک است که برس آن باید هر 3 ماه یکبار عوض شود . این نوع مسواک از 25 دلار شروع می شود .

 

Cocofloss(کوکوفلاس)

تکنولوژی مسواک

کوکوفلاس هم دقیقا کار همان مسواک را انجام می دهد . برای استفاده از این 3.50 دلار می توانید هزینه کنید و در کنار این از یک نخ 256 متری به شما ارائه خواهد شد .

 

نخ دندان

تکنولوژی مسواک

اگر شما به تعدای نخ دندان در طی روز برای پاک کردن میان دندان هایتان نیاز دارید می توانید از این دستگاه که دارای نخ دندان زیادی و LEDاطراف آن است و جنبه ی زیبایی دارد .

 

Mable(میبل)

تکنولوژی مسواک

مسواک های میبل که از هرگونه آلودگی و سمی پاک است و بصورت طبیعی ضد باکتری و ارگونومیک است .

 

GLO Brilliant

تکنولوژی مسواک

این نوع مسواک که با نام GLO Brilliant معروف است و از طریق لیزر تعبیه شده در آن می تواند باعث پاکسازی دندان هایتان شود که برای تهیه آن باید 220 دلار بپردازید .

 

Wingbrush

تکنولوژی مسواک

این نوع مسواک در اوایل سال جاری ، از آن در آلمان رونمایی شد که باید 375000 دلار بپردازید و کار این دستگاه همانند نخ دندان است که بسیار راحت تر از نخ دندان است .

بازدید : 3,024 بار
ایده های جالب و متفاوت برای تولید مسواک + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی