طی سالهای اخیر تکنولوژی مسواک زدن را نیز دچار تغییر و تحول کرده است و مخترعان عرصه ی محصولات بهداشتی برای بهتر شدن و ساده تر شدن مسواک زدن دندان ها بیکار نبوده اند.

7 ابداع تکنولوژی برای تغییر دادن و بهتر کردن مسواک

ایده های جالب و متفاوت برای تولید مسواک + تصاویر در ایرناک ایده های جالب و متفاوت برای تولید مسواک + تصاویر در ایرناک فناوری های مختص دندان ممکن است به نظر برسد که در دوران کشیدن دندان و همان مسواک هایی که از گذشته تا کنون از آن استفاده می کنیم ، گیر کرده است ، اما این گونه نیست و برخی تکنولوژی های جدید در این زمینه به وجود آمده اند و در این مقاله از ایرناک می خواهیم شما را با این موارد آشنا سازیم .7 روش تکنولوژی زیر را بررسی کنید که باعث تغییر نحوه مسواک زدن شده اند .

ابداعات و روش های جدید تکنولوژی برای تغییر مسواک زدن

Blizzident(بلیزیدنت)

تکنولوژی مسواک

دستگاهی است که در نگاه اول ممکن است کمی وحشتناک به نظر برسد ولی این گونه نیست و یک مسواک ساده است که می توانید دندان هایتان را با آن در 6 ثانیه مسواک بزنید . بلیزدنت 3 بعدی نیاز به اسکن و قالب دندان هایتان دارد که این اسکن توسط تیم لابراتوار انجام شده و به سرور های بلیزیدنت ارسال می شود . هزینه اسکن و آماده سازی این نوع مسواک 99 دلار است .

 

Quip(کویپ)

تکنولوژی مسواک

تکنولوژی مسواک کوئیپ

مسواک کویپ نوعی مسواک است که برس آن باید هر 3 ماه یکبار عوض شود . این نوع مسواک از 25 دلار شروع می شود .

 

Cocofloss(کوکوفلاس)

تکنولوژی مسواک

کوکوفلاس هم دقیقا کار همان مسواک را انجام می دهد . برای استفاده از این 3.50 دلار می توانید هزینه کنید و در کنار این از یک نخ 256 متری به شما ارائه خواهد شد .

 

نخ دندان

تکنولوژی مسواک

اگر شما به تعدای نخ دندان در طی روز برای پاک کردن میان دندان هایتان نیاز دارید می توانید از این دستگاه که دارای نخ دندان زیادی و LEDاطراف آن است و جنبه ی زیبایی دارد .

 

Mable(میبل)

تکنولوژی مسواک

مسواک های میبل که از هرگونه آلودگی و سمی پاک است و بصورت طبیعی ضد باکتری و ارگونومیک است .

 

GLO Brilliant

تکنولوژی مسواک

این نوع مسواک که با نام GLO Brilliant معروف است و از طریق لیزر تعبیه شده در آن می تواند باعث پاکسازی دندان هایتان شود که برای تهیه آن باید 220 دلار بپردازید .

 

Wingbrush

تکنولوژی مسواک

این نوع مسواک در اوایل سال جاری ، از آن در آلمان رونمایی شد که باید 375000 دلار بپردازید و کار این دستگاه همانند نخ دندان است که بسیار راحت تر از نخ دندان است .

بازدید : 2,023 بار
ایده های جالب و متفاوت برای تولید مسواک + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی