مهندسان فناوری، برنامه‌ای طراحی کرده‌اند که با نصب روی تلفن همراه می‌توان از راه دور خودرو را در مکان مورد نظر پارک کرد.

پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک مهندسان فناوری  برنامه‌ای را طراحی کرده‌اند که با استفاده از آن می‌توان خودرو را به راحتی به محل پارک هدایت کرد. 

پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک این کار با نصب برنامه‌ای مخصوص روی گوشی‌های هوشمند محقق می‌شود. طبق مطالعاتی که محققان انگلیسی انجام داده‌اند هر شخص در سال 106 روز از عمر خود را برای پیدا کردن جای پارک صرف می‌کند که با استفاده از این فناوری تا حد بالایی در میزان این زمان نیز  صرفه جویی خواهد شد.

پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک پلیس راهنمایی و رانندگی انگلستان از این برنامه استقبال  و مجوز استفاده از آن را صادر کرده است. در این برنامه گزینه‌های کنترل سرعت نیز وجود دارد و رانندگان می‌توانند به صورت خودکار سرعت مناسب را روی آن تنظیم  و از آن برای پارک خودرو استفاده کنند.

پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک نحوه عملکرد این برنامه در ویدئوی زیر ارائه شده است. 

پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک


پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک پارک خودرو در مکان خاص با تلفن همراه + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 111 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی