هفته پیش گوگل سرویس جدیدی با نام استارتاپ گوگل را راه اندازی کرد که خدماتی تازه و نوین را به جامعه استارتاپی در سرتاسر دنیا ارائه می‌دهد، البته همه‌جا به جز ایران.

تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک استارتاپ گوگل از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. «ابزارها» که شامل زیرمجموعه‌هایی چون ساخت محصول، فروشگاه محصولات، آنالیز اجناس و امنیت و... می‌شود.

تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک بخش «بهترین تمرین‌ها» قسمت دوم این خدمات محسوب شده که از کاربردی‌ترین قسمت‌های این سرویس جدید است. در این بخش شما با دریافت و آموزش مهارت هایی مانند تکمیل گروه، رهبری گروه، رشد، جذب سرمایه و…  به تقویت استارتاپ خود می‌پردازید. این بخش از خدمات جدید گوگل می‌تواند مشکل‌گشای استارتاپ‌های ایرانی باشد چرا که اکثر استارتاپ های داخلی مشکل تیم‌سازی و جذب سرمایه را دارند.

تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک «انجمن» سومین قسمت از این سرویس جدید است که به نوعی متصل‌کننده استارتاپ‌ها و عوامل آن، توسط ایجاد رویدادها و جلسات مختلف به شمار می‌رود. بخش انجمن به نوعی شبیه یک انجمن اینترنتی مختص اعضای کسب‌وکارهاست.

تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک بعد از گذشت یک هفته از فعالیت این سرویس، مرکز ملی فضای مجازی خبر از مسدود شدن آن برای کاربران داخل ایران می‌دهد:

تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک «این اقدام در ادامه سیاست‌های قبلی آنهاست که دسترسی ایران را به خدمات ارائه شده در حوزه کسب و کارها بطور 100 درصدی مسدود کرده اند.»

تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک این شرکت از اواخر سال 2010 حمایت از استارت آپ های کوچک را آغاز کرد و تا کنون توانسته بیش از 38 هزار شغل ایجاد کند. مردم ایران نیز دو سه سالی می‌شود که با وجود همه این محرومیت‌ها پا به عرصه کسب‌وکارهای نوین گذاشتند و نمونه‌های موفقی را در داخل کشور طراحی و اجرا کردند.

تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک تحریم استارتاپ گوگل برای کاربران ایرانی !-ایرناک گوگل از این سرویس برای تبلیغات خود و دیگر استارتاپ‌ها استفاده می‌کند و فرصتی ناب را برای کاربران خود پدیدآورده است. فرصتی که متاسفانه در راستای سیاست‌های غلط، از دسترس ایرانی‌ها خارج شده است.

(0 رای)
بازدید : 237 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی