برخی از کاربران پس از مدتی از کار با شبکه اینستاگرام منصرف شده و قصد لغو عضویت و حذف کامل اکانت خود در این سرویس را دارند. در این مطلب یاد خواهید گرفت چگونه می توانید اکانت اینستاگرام خود را پاک کنید.

حذف کامل اکانت اینستاگرام + آموزش تصویری در ایرناک حذف کامل اکانت اینستاگرام + آموزش تصویری در ایرناک اینستاگرام یکی از معروف ترین سایت اشتراک گذری عکس می باشد که کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد. اما برخی از کاربران پس از مدتی از کار با شبکه اینستاگرام منصرف شده و قصد لغو عضویت و حذف کامل اکانت خود در این سرویس را دارند. در این مطلب یاد خواهید گرفت چگونه می توانید اکانت اینستاگرام خود را پاک کنید.

 

برای پاک کردن باید مستقیماً از وب سایت اینستاگرام اقدام کنید و راهی برای پاک کردن اکانت توسط خود اپلیکیشن وجود ندارد؛ هرچند که می‌توانید با مرورگر گوشی به وب‌سایت اینستاگرام هم مراجعه کنید اما باید در تنظیمات مرورگر آن را روی حالت Desktop View قرار دهید.

آموزش اینستاگرام

در صفحه نخست این وب سایت بر روی گزینه Login کلیک کنید و نام کاربری و یا آدرس ایمیلی که در زمان ساخت اکانت انتخاب و ثبت نموده اید و در فیلد دوم رمز عبور خود را وارد کنید تا به اکانت خود وارد شوید.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم

روی اسم خود که در سمت راست و بالا همانند تصویر زیر کلیک کرده و گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

دلیلت اکانت اینستاگرام

حال با ورود به صفحه شخصی پروفایل خود به انتهای آن رفته و بر روی گزینه I’d like to delete my account کلیک کنید.

دلیلت اکانت اینستاگرام

در این بخش سرویس اینستاگرام از شما دلیل حذف اکانت شما را می پرسد. با کلیک بر روی فلش کوچک کناری کادر گزینه Before you go, please tell us why ( که در تصویر زیر نشان داده شده است ) لیست دلایل نمایش داده میشود و میتوانید دلیل مناسب برای حذف اکانت خود را انتخاب کنید.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم

اکنون در همین صفحه گزینه ای جدید با عنوان To continue, please re-enter your password باز خواهد شد. در کادر مربوط به این گزینه رمز عبور اکانت خود را وارد نمایید.

بر روی دکمه قرمز رنگی که با عبارت Permanently deactivate my account در پایین صفحه کلیک کنید تا کار تمام شود.

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم

بازدید : 2,430 بار
حذف کامل اکانت اینستاگرام + آموزش تصویری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی