آذری جهرمی با انتشار پستی توئیتری از رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و OUN توسط شرکت مخابرات خبر داد.

رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پستی توییتری از رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU  توسط شرکت مخابرات ایران خبر داد.

رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک پیش از این شرکت مخابرات از طریق فیبر نوری یا همان ONU و کابل‌های مسی متصل به آن، خدمات استفاده از اینترنت پرسرعت را در اختیار مشترکین قرار می‌داد یعنی هر خط تلفن ثابت مستقیما با یک سیم مسی به فیبر نوری متصل می‌شد.

رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک اما بعدها شرکت مخابرات به دلیل کمبود کابل مسی برای ارائه اینترنت به مشترکان از خطوط PCM استفاده کرد. در این روش، ظرفیت یک کابل به چندین خط تلفن ثابت اختصاص داده می‌شود که این امر سبب ایجاد مشکلاتی در ارائه اینترنت پرسرعت روی این خطوط است. 

رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک با افزایش موج اعتراضات مشترکان مخابرات، وزیر ارتباطات با انتشار پستی توئیتری از رفع انحصار فروش اینترنت برای این خطوط توسط شرکت مخابرات خبر داد. 

رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک آذری جهرمی در توئیتر خود نوشت: " مدیرعامل مخابرات امروز خبر رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM  و ONU و اجرای بخشی از مصوبه 253 کمیسیون تنظیم مقررات را اعلام کرد. در سابق مشترکین این خطوط تنها قابلیت دریافت سرویس از مخابرات ایران را داشتند و اکنون امکان ارائه سرویس برای سایر شرکت‌ها نیز فراهم شده است. "

آذری جهرمی


رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک رفع انحصار فروش اینترنت برای خطوط PCM و ONU توسط مخابرات-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 157 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی