در این مقاله می خواهیم یاد دهیم که شما هم چگونه می توانید برای جیمیل خود یک امضا تعریف کنید و هنگامی که ایمیل می فرستید دارای امضا باشد. پس همراه ما باشید.

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک شاید شما دیده باشید هنگامی که شخصی به شما ایمیل می فرستد، زیر ایمیل یک سری اطلاعات می باشد که این امضا شخص در جیمیل می باشد و به صورت اتوماتیک زیر ایمیل های آن شخص قرار میگیرد. حال در این مقاله می خواهیم یاد دهیم که شما هم چگونه می توانید برای جیمیل خود یک امضا تعریف کنید و هنگامی که ایمیل می فرستید دارای امضا باشد. پس همراه ما باشید.

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک  

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک وارد اکانت جیمیل خود شوید. سپس روی چرخ دنده که مربوط به تنظیمات می باشد را کلیک کنید.

چگونه برای جیمیل خود یک امضا اچ تی ام ال قرار دهیم

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک از بین منوی آبشاری که ظاهر می شود، گزینه Settings را انتخاب کنید.

آموزش جیمیل

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک حالا به بخش امضا “Signature” بروید و همانند تصویر زیر تیک باکس را بزنید.

چگونه برای جیمیل خود یک امضا اچ تی ام ال قرار دهیم

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک در جیمیل بمانید و از آن خارج نشوید. سایت Photobucket را در پنجره دیگر مرورگر خود باز کرده و تصویر دلخواه خود برای امضایتان را انتخاب کنید.

سایت عکس

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک روی تصویر مورد نظر راست کلیک کنید تا بتوانید آن را بزرگ کنید. تصویر در صفحه جدید باز می شود.

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک روی تصویر راست کلیک کنید. و روی Copy Image کلیک کنید.

آموزش کار با جیمیل

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک به صفحه امضای جیمیل خود برگردید. روی صفحه ای که زیر آن قرار دارد کلیک کرده و با فشردن کلیدهای ترکیبی Ctrl+V تصویر را در آنجا بچسبانید. سپس روی جعبه کنار Insert this signature before quoted text کلیک کنید تا این امضا، قبل از متنی که می خواهید به عنوان نقل قول بیاورید، قرار بگیرد.

  • شما می توانید در کادر متن مورد نظر یا لینک وب سایت خود را قرار دهید.

چگونه برای جیمیل خود یک امضا اچ تی ام ال قرار دهیم

ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک ساخت امضا الکترونیکی برای جیمیل + آموزش تصویری-ایرناک به پایین صفحه آمده و روی Save Changes کلیک کنید.

چگونه برای جیمیل خود یک امضا اچ تی ام ال قرار دهیم

(0 رای)
بازدید : 82 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی