اینستاگرام قابلیتی را اضافه کرده است که به وسیله آن می توانید استوری های دوستان خود را برای دیگران ارسال کنید.

ارسال استوری به دایرکت / قابلیت جدید اینستاگرام در ایرناک ارسال استوری به دایرکت / قابلیت جدید اینستاگرام در ایرناک  اینستاگرام با انتشار نسخه جدیدی از نرم افزار خود، قابلیتی تازه به بخش استوری اضافه کرد.

بخش استوری اینستاگرام که مدتی است به تقلید از اسنپ چت راه اندازی شد، توانست محبوبیت بیشتری نسبت به آن کسب کند. اینستاگرام نیز با توجه به در خواست کاربران روز به روز امکاناتی تازه به استوری اضافه می کند.

اینبار اینستاگرام قابلیتی اضافه کرده است که می توانید از این پس استوری هایی که مشاهده می کنید را به وسیله دایرکت برای دوستان خود ارسال کنید تا دیگران نیز آن ها را مشاهده کنند.

البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید دیگران نیز مانند شما فقط 24 ساعت برای مشاهده استوری زمان دارند و پس از آن تصویر حذف می شود.

نکته ای دیگر این است که استوری فردی که صفحه اش خصوصی سازی شده است را فقط برای کسانی می توانید ارسال کنید که جزو دنبال کنندگان او باشند در غیر این صورت استوری نمایش داده نمی شود.

منبع : ترفند های اینستاگرام

بازدید : 3,673 بار
ارسال استوری به دایرکت / قابلیت جدید اینستاگرام
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی