در ادامه مطلب می خواهیم نگاهی داشته باشیم به جدول مقایسه مشخصات فبلت جدید سامسونگ که آمده تا خاطرات بد نسل قبل از خود را پاک کند و حداقل تا اینجای کار که روی کاغذ کاملاً موفق عمل کرده است.

جدول مقایسه قابلیت های گلکسی نوت ۸ با سایر رقبا-ایرناک جدول مقایسه قابلیت های گلکسی نوت ۸ با سایر رقبا-ایرناک مراسم رونمایی رسمی از گلکسی نوت ۸ لحظاتی پیش آغاز شد و حالا دیگر می توانیم با خیال راحت مشخصات محصول را با رقبا مقایسه کنیم. فبلت جدید سامسونگ مثل دو پرچمدار اخیر به نمایشگر بدون حاشیه موسوم به اینفینیتی مجهز است و علاوه بر آن دوربین دوگانه هم دارد. مشخصات سخت افزاری دستگاه هم بهترین در نوع خود به حساب می آید و از شایستگی کامل برای عنوان پرچمدار برخوردار است.

جدول مقایسه قابلیت های گلکسی نوت ۸ با سایر رقبا-ایرناک جدول مقایسه قابلیت های گلکسی نوت ۸ با سایر رقبا-ایرناک   در جدول زیر گلکسی نوت ۸ شانه به شانه آیفون ۷ پلاس، پیکسل اکس ال، اچ تی سی یو ۱۱ و ال جی جی ۶ قرار گرفته است.

جدول مقایسه قابلیت های گلکسی نوت ۸ با سایر رقبا-ایرناک جدول مقایسه قابلیت های گلکسی نوت ۸ با سایر رقبا-ایرناک جدول مقایسه قابلیت های گلکسی نوت ۸ با سایر رقبا-ایرناک

منبع : دیجیاتو
(2 رای)
بازدید : 77 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی