برخی اپلیکیشن های اندروید برای دسترسی سریعتر به آنها یک ویجت طراحی می کنند که می توانید از آنها در هوم اسکرین استفاده کنید.

ویجت اندروید چیست

اضافه کردن ویجت به صفحه اصلی گوشی یا تبلت های اندروید ( هوم اسکرین ) کار نسبتا راحتی می باشد. برخی اپلیکیشن های اندروید برای دسترسی سریعتر به آنها یک ویجت طراحی می کنند که می توانید از آنها در هوم اسکرین استفاده کنید.چگونه ویجت را فعال کنیم در ایرناک چگونه ویجت را فعال کنیم در ایرناک

 

به صفحه اصلی گوشی خود بروید ( هوم اسکرین ) و دکمه منو را بزنید و “Add” را انتخاب کنید. می توانید از تصویر زیر کمک بگیرید.

چگونه در سیستم عامل اندروید ویجت اضافه کنیم

 

بعد از انجام مرحله ۱، یک پنجره باز می شود که از آنجا باید “Widgets” را انتخاب کنید.

چگونه در سیستم عامل اندروید ویجت اضافه کنیم

 

ویجت را انتخاب کنید: یک لیست از ویجت هایی که در گوشی یا تبلت شما در دسترس است، ظاهر می شود. در اینجا هر ویجتی را که می خواهید روی صفحه اصلی قرار گیرد را انتخاب کنید.

 

حالا ویجت روی هوم اسکرین شما قرار گرفته است. اگر میخواهید جای ویجت را عوض کنید یا آن را پاک کنید، انگشت خود را روی ویجت نگه داشته تا انتخاب شود و در حالی که انگشت خود را روی آن نگه داشته اید می توانید آن را جا به جا کنید یا به سطل آشغال اندازید.

ویجت اندروید

بازدید : 5,631 بار
چگونه ویجت را فعال کنیم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی