یک دختر نوجوان ویتنامی بر اثر خوابیدن روی کابل لخت گوشی آیفون 6S و به علت برق گرفتگی جانش را از دست داد.

کابل گوشی آیفون، جان دختر نوجوان را گرفت + تصاویر در ایرناک کابل گوشی آیفون، جان دختر نوجوان را گرفت + تصاویر در ایرناک دختر 14 ساله اهل منطقه "هوآن کیم" ویتنام بر اثر خوابیدن روی کابل گوشی آیفون خود و به علت برق گرفتگی جانش را از دست داد. پلیس محلی ویتنام روی تختخواب این دختر نوجوان، یک کابل سفید گوشی آیفون 6S را پیدا کرد.  پلیس می گوید قربانی هنگام خواب، طبق عادت همیشگی خود گوشی خود را به شارژر وصل کرده  و سپس به خواب رفته است. در  هنگام خواب وی ناگهان روی این کابل آیفون  لخت سقوط کرده و در اثر برق گرفتگی جانش را از دست داده است.

اتصالی کابل لخت  گوشی آیفون، جان دختر نوجوان را گرفت + تصاویر

پزشکان نیز پس از معاینه جسد، برق گرفتگی را عامل مرگ دختر نوجوان اعلام کرده اند. هنوز مشخص نیست آیا  شارژر این دختر، یک شارژر اصل آیفون بوده است؟ در یکی از تصاویر شارژر سوخته شده کوتاهتر از شارژرهای اصل آیفون که معمولا نیم متر (20 اینچ) است به نظر می رسد. همچنین زدن چسب کاغذی به قسمت سوخته شده  کابل آیفون نشان می دهد که قربانی از لخت بودن آن مطلع بوده اما همچنان به استفاده  از آن ادامه می داد.

اتصالی کابل لخت  گوشی آیفون، جان دختر نوجوان را گرفت + تصاویر

yjc

بازدید : 201 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی