در این مطلب میخواهیم چگونگی و نحوه پاك كردن حنا از روی مو را به شما آموزش دهیم. پس همراه ما باشد.

بخش 1 از 2 : محو کردن حنا با استفاده از روغن

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک 1-یک بطری روغن تهیه کنید. بر اساس شواهد حدیثی روغن معدنی برای پاک کردن حنا مناسب می باشد. شما می توانید بجای آن روغن نارگیل تهیه کنید. هر کدام که خودتان دوست دارید.

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک  

چگونه حنا را از روی مو پاک کنیم

 

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک 2-موی خود را با روغنی که تهیه کرده اید آغشته کنید. به حمام بروید و سپس از ریشه موهای خود را با روغن آغشته کنید و سعی کنید تمامی بخش های موهایتان روغنی شود.

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک  

پاک كردن حنا از روی مو

 

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک 3- با یک روکش پلاستیکی موهای خود را مانند تصویر زیر ببنید. این کار باعث مرطوب نگه داشته شدن روغن می شود. با سشوار، روی حرارت ملایم، سر خود را گرم کنید. اگر در بیرون یک روز آفتابی می باشد می توانید زیر آفتاب بروید.

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک  

پاک كردن حنا از روی مو

 

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک 4 - بگذارید دو الی سه ساعت روغن روی موهایتان بماند. می توانید این کار را در شب انجام دهید و سپس صبح که از خواب بیدار می شوید سر خود را بشورید.

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک اینکار را چندین بار ادامه دهید تا نتیجه مطلوبی بدست آید.

 


بخش 2 از 2 : استفاده از روشهای دیگر

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک 1- استفاده از لیمو ترش : لیمو بخاطر خاصیت اسیدی می توانید حنا را از روی مو پاک کند و باعث روشن تر شدن موهای شما می شود.

  • یک لیمو تازه را از وسط نصف کرده و سپس آب لیمو را با مقداری آب مخلوط کنید و سپس روی سر خود بمالید.
  • حالا زیر نور خورشید بروید و صبر کنید تا موهایتان کاملا خشک شود.
  • سپس موهای خود را بشویید و فراموش نکنید که حتما از مرطوب کننده مو استفاده کنید.

 

چگونه حنا را پاک کنیم

 

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک 2-استفاده از عسل : یکی دیگر از مواد طبیعی که می توانید برای پاک کردن حنا استفاده کنید، عسل می باشد. مقداری عسل را روی موهای خود بمالید و 2 الی 3 ساعت بگذارید عسل روی موهیتان بماند و سپس سر خود را با آب گرم و شامپو بشورید.

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک  

چگونه حنا را پاک کنیم

 

آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک 3 - قرص ویتامین سی و آب، برای پاک کردن رنگ مو : چند قرص ویتامین سی را خرد کنید و به آن آب اضافه کنید تا خمیری ساخته شود. خمیر باید به اندازه‌ای باشد که پوست سرتان را بپوشاند. این روش برای رنگ‌هایی مناسب است که عمر بیشتری دارند، مثلاً تا ۳۰ بار شست و شو. این خمیر باید به مدت ۳۰ دقیقه روی موهایتان باشد و سپس آنرا با آب گرم بشویید. این کار باید بصورت منظم انجام شود. در این شرایط رنگ موهای سخت هم با ۸ تا ۱۰ بار شست و شو پاک خواهد شد.


آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک آموزش تصویری پاك كردن حنا از روي مو-ایرناک onehow

(0 رای)
بازدید : 17 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی