اگر فکر می‌کنید از اتو فقط برای صاف و مرتب کردن البسه می‌توان استفاده کرد کاملا در اشتباهید، کاربردهای متفاوت اتو را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک اتوکشی علاوه بر کمک به زیبایی و آراستگی البسه، به دلیل تولید گرمای زیاد میکروب‌های داخل بافت نسوج را ازبین می‌برد  و کمک خوبی به بهداشت آنها خواهد کرد.

ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک اما در خبری خلاقانه، این بار به سراغ کاربردی متفاوت اتو رفته‌ایم؛ وقتی اتو با گرمای خود باعث اتفاق‌های جدیدی می‌شود.

ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ اتوی ذغالی با توجه به تولید گازهای سمی جای خود را به اتوی برقی داد. اولین اتوی برقی سال 1882 توسط یک آمریکایی با وزنی حدود 7 کیلوگرم ساخته شد.

ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک


ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک ترفندهایی کاربردی برای استفاده از اتو + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 80 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی