برای کپی کردن متن های که حاوی عکس و یا لینک می باشد می توان با ترفندی ساده فقط متن را در ورد 2016 کپی و paste کرد با وجود اینکه تمام متن را انتخاب کرده باشید.

کپی کردن متن بدون عکس در ورد 2016

یکی از برنامه های محبوب و شناخته شده شرکت مایکروسافت، برنامه پرکاربرد ورد می باشد که شاید ماهانه یکبار برای انجام برخی کارها، اعم از پروژه های دانشجویی، ثبت مقالات، ارائه صورت جلسه عمرانی و.... در زمینه های مختلف از این برنامه استفاده نماییم. از این رو این برنامه از اهمیت بالایی برخوردار است و می توانیم به راحتی تمام از این برنامه استفاده نماییم و به تبع ویژگی های این برنامه بسیار زیاد است و ممکن است شاید هیچ یک از ما از آنها اطلاعی نداشته باشیم.نحوه کپی و paste مطالب بدون عکس و لینک در ورد 2016 در ایرناک نحوه کپی و paste مطالب بدون عکس و لینک در ورد 2016 در ایرناک

برای مثال گاها شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که برای انجام برخی پروژه های دانشجویی، از سایت های مختلف متن را انتخاب می کنید، اما زمانیکه آنرا در برنامه ورد Paste می کنیم، از بی نظمی بسیار بالایی برخوردار است و همراه آن تصاویر مطلب مورد نظر نیز همراه با متن در ورد Paste می شوند. از این رو آیا ورد چاره ای برای این مشکل اندیشیده است؟!

همان گونه که گفته شد، برنامه ورد بسیار کامل است و شاید ده ها و صدها ویژگی داشته باشد که ماها با آن آشنا نباشیم. یکی از آن ویژگی Paste کردن متن البته بدون عکس در ورد می باشد. در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی ایرناک قصد داریم تا شما را با روش Paste کردن متن البته بدون عکس را در ورد آشنا سازیم. همراه ما باشید.

مراحل Paste متن بدون عکس در ورد ؛

1- ابتدا وارد برنامه ورد شوید و از سمت چپ گزینه File را بفشارید تا منو word برای شما باز شود. این از انتهای منو گزینه Options را همانند تصویر ذیل برگزینید.

ترفندی برای کپی و paste کردن متن

ترفند Paste کردن متون بدون عکس در ورد

2- اینک برای شما صفحه ای جدید باز خواهد شد که در ابتدا باید گزینه " Advanced " را از ستون سمت چپ صفحه باز شده انتخاب نمایید. پس از انتخاب این گزینه، باید کمی با استفاده از اسکرول موس به پایین صفحه بیایید تا به قسمت cut, copy, And paste برسید.

ترفندی برای کپی و paste کردن متن

ترفند ساده و پرکاربرد ورد

3- همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید، هر چهار گزینه اول را به حالت " keep text only " تغییر دهید و سپس بر روی OK کلیک نمایید. اینک شما به سادگی تمام می توانید تمام مطالب را بدون تصاویر درج شده در آنها در ورد از قسمت ذیل، Paste نمایید.

ترفندی برای کپی و paste کردن متن

مراحل Paste کردن متون بدون تصاویر در برنامه پرکاربرد ورد

بازدید : 1,341 بار
نحوه کپی و paste مطالب بدون عکس و لینک در ورد 2016
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی